Gemini [giełda kryptowalut] | Opinie, Forum | CrypS.

Gemini - FAQ

Co to jest giełda Gemini?

Gemini to giełda kryptowalut, która umożliwia handel różnymi kryptowalutami, takimi jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin i inne.

Kto jest założycielem Gemini?

Gemini zostało założone przez braci Winklevoss – Tylera i Camerona, którzy są również znani jako pierwsi inwestorzy w Facebooka.

Czy Gemini jest bezpieczna?

Gemini jest jedną z najbezpieczniejszych giełd kryptowalut na rynku. Ma zintegrowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak weryfikacja dwuskładnikowa, przechowywanie aktywów w zimnych portfelach, ubezpieczenie na wypadek utraty środków i inne.

Jakie są opłaty na Gemini?

Wielkość opłat handlowych na Gemini zależy od wielkości zlecenia. Niezależnie od typu (maker/taker), wszyscy klienci płacą stałą prowizję w postaci 0.99 USD / 1 EUR / 0.75 GBP / 1.5 AUD przy transakcjach o wartości poniżej 10 000 USD. Do tego należy doliczyć opłatę manipulacyjną giełdy w wysokości 0,50%. W wyższych przedziałach prowizja zwiększa się, aż do 2.99 USD dla zleceń do 200 tys. USD. Powyżej tej kwoty, klient płaci 1.49%.

Jakie są metody wpłat i wypłat na Gemini?

Gemini umożliwia wpłaty i wypłaty w różnych walutach, w tym w dolarach amerykańskich, euro i innych. Do wpłat i wypłat można używać karty kredytowej/debetowej, przelewu bankowego, PayPal, a także innych metod.

Czy na Gemini można korzystać z dźwigni finansowej?

Tak, na Gemini można korzystać z dźwigni finansowej. Dźwignia finansowa jest dostępna dla wybranych instrumentów finansowych i zależy od ustawień konta i profilu inwestycyjnego.Dodaj opinię

Wiarygodność
Brak podejrzanych praktyk.

0

Oferta/platforma
Wysokość prowizji. Dostępność instrumentów.

0

Obsługa klienta
Kontakt z supportem. Proces wpłat/wypłat.

0

plusy:

minusy:

Zadaj pytanie

Jak działa ranking giełd?

Nasz ranking giełd kryptowalut pozwala ocenić nie tylko bezpieczeństwo danej giełdy, ale również poznać opinie jej użytkowników.

Poniżej wyjaśnienie poszczególnych elementów rankingu:

  • RATING – to ocena poziomu bezpieczeństwa danej giełdy tworzona na podstawie naszej metodologii (sprawdź). Ocena „A” to najwyższy poziom bezpieczeństwa, a „D” najniższy.
  • FIAT – lista walut FIAT obsługiwanych przez giełdę.
  • OCENA UŻYTKOWNIKÓW – średnia ocena giełdy dodawana przez użytkowników w skali od 1 do 5.
  • OBRÓT (24H) – obrót giełdy (wolumen) w USD z ostatnich 24 godzin.

Dodatkowo każda giełda posiada oznaczenia w formie odznak, które symbolizują konkretne zdarzenia i cechy giełdy:

KYC BadgeAML/KYC – kwadrat zielony – pełne KYC; kwadrat biały – brak KYC; kwadrat biało/zielony – częściowe KYC.

lupaLupa – giełda współpracuje z organami podatkowymi i wydaje im dane na temat swoich użytkowników (potwierdzone przypadki).

Atak hakerski lub poważna awariaAtak hakerski lub poważna awaria w ostatnich 30 dniach.

Atak hakerski lub poważna awariaAtak hakerski lub poważna awaria (ponad miesiąc temu).

KYC BadgeAtak hakerski lub poważna awaria (ponad 3 miesiące temu).

Atak hakerski lub poważna awariaAtak hakerski lub poważna awaria (ponad pół roku temu).

Brak ataków i awarii w ciągu ostatniego rokuBrak ataków i awarii w ciągu ostatniego roku

TarczaTarcza – giełda nigdy nie padła ofiarą ataku hakerskiego oraz nie miała poważnych incydentów.

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.