Zgłoś SCAM | CrypS.

Zgłoś SCAM

Zostałeś oszukany? Zetknąłeś się z podejrzaną giełdą, inwestycją, brokerem lub inną firmą? Napisz nam o tym!

Zweryfikujemy Twoje zgłoszenie i dodamy ostrzeżenie do naszego portalu, by ostrzec innych. Jeśli dodatkowo posiadasz adres podejrzanego portfela kryptowalut, który jest wykorzystywany przez oszustów, zgłoś go za pomocą poniższego formularza bezpośrednio do sieci AMLT Network, przeciwdziałającej praniu brudnych pieniędzy.

Bitcoin i blockchain to nie oszustwo, to tylko technologie, które ludzie mogą wykorzystywać w iróżny sposób. Niestety wielu internetowych oszustów upodobało je sobie z racji na dużą popularność tych słów w sieci. Jeśli dotarł do Ciebie jakiekolwiek spam dot. bitcoin lub blockchain, najlepiej od razu usuń takie wiadomości. Nie wierz, że ktoś zarobi za Ciebie duże pieniądze lub odda je za darmo.

Jeśli wolisz skontaktować się z nami za pomocą maila, pisz na zglosSCAM@protonmail.com

Możesz również zgłosić podejrzane adresy kryptowalutowe na stronach:

  • scam-alert.io – portal umożliwiający zgłoszenie adresu portfela wykorzystywanego przez oszustów oraz sprawdzenie adresu pod tym kątem, został stworzony przez twórcę Whale Alert
  • bitcoinabuse.com – publiczna baza adresów BTC wykorzystywanych przez SCAM’y, hakerów i przestępców

Zgłoś SCAM - Formularz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.