Egera (Bitclude) [giełda kryptowalut] | Opinie, Forum | CrypS.

Egera - FAQ

Co to jest Egera?

Egera to polska platforma wymiany kryptowalut, która umożliwia użytkownikom handel różnymi kryptowalutami oraz dokonywanie transakcji związanych z zakupem i sprzedażą kryptowalut. Platforma oferuje również usługi portfela kryptowalutowego, umożliwiając bezpieczne przechowywanie i zarządzanie środkami. Dawniej nosiła nazwę Bitclude.

Jak założyć konto na Egera?

Aby założyć konto na Egera, odwiedź stronę https://egera.com i kliknij “Rozpocznij”. Wypełnij formularz, podając swoje dane, takie jak imię, nazwisko, adres e-mail i hasło. Po wypełnieniu formularza, otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem weryfikacyjnym. Kliknij link, aby aktywować swoje konto.

Jakie są prowizje na Egera?

Giełda Egera stosuje różne prowizje w zależności od rodzaju transakcji. Prowizje dla makerów wynoszą 0,3%, a dla takerów 0,5%.

Jak mogę wpłacić środki na moje konto Egera?

Egera udostępnia wiele rodzajów wpłat, również dla polskiej złotówki. Są to m.in. przelewy bankowe, płatności internetowe, płatności kartą, a nawet BLIK.

Czy Egera oferuje wsparcie dla 2FA (dwuetapowe uwierzytelnianie)?

Tak, Bitclude oferuje wsparcie dla 2FA. Dwuetapowe uwierzytelnianie dodaje dodatkową warstwę zabezpieczeń dla Twojego konta, wymagając wprowadzenia jednorazowego kodu dostępu przy każdym logowaniu. Możesz włączyć 2FA w ustawieniach konta.Dodaj opinię

Wiarygodność
Brak podejrzanych praktyk.

0

Oferta/platforma
Wysokość prowizji. Dostępność instrumentów.

0

Obsługa klienta
Kontakt z supportem. Proces wpłat/wypłat.

0

plusy:

minusy:

Zadaj pytanie

Jak działa ranking giełd?

Nasz ranking giełd kryptowalut pozwala ocenić nie tylko bezpieczeństwo danej giełdy, ale również poznać opinie jej użytkowników.

Poniżej wyjaśnienie poszczególnych elementów rankingu:

  • RATING – to ocena poziomu bezpieczeństwa danej giełdy tworzona na podstawie naszej metodologii (sprawdź). Ocena “A” to najwyższy poziom bezpieczeństwa, a “D” najniższy.
  • FIAT – lista walut FIAT obsługiwanych przez giełdę.
  • OCENA UŻYTKOWNIKÓW – średnia ocena giełdy dodawana przez użytkowników w skali od 1 do 5.
  • OBRÓT (24H) – obrót giełdy (wolumen) w USD z ostatnich 24 godzin.

Dodatkowo każda giełda posiada oznaczenia w formie odznak, które symbolizują konkretne zdarzenia i cechy giełdy:

KYC BadgeAML/KYC – kwadrat zielony – pełne KYC; kwadrat biały – brak KYC; kwadrat biało/zielony – częściowe KYC.

lupaLupa – giełda współpracuje z organami podatkowymi i wydaje im dane na temat swoich użytkowników (potwierdzone przypadki).

Atak hakerski lub poważna awariaAtak hakerski lub poważna awaria w ostatnich 30 dniach.

Atak hakerski lub poważna awariaAtak hakerski lub poważna awaria (ponad miesiąc temu).

KYC BadgeAtak hakerski lub poważna awaria (ponad 3 miesiące temu).

Atak hakerski lub poważna awariaAtak hakerski lub poważna awaria (ponad pół roku temu).

Brak ataków i awarii w ciągu ostatniego rokuBrak ataków i awarii w ciągu ostatniego roku

TarczaTarcza – giełda nigdy nie padła ofiarą ataku hakerskiego oraz nie miała poważnych incydentów.

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.