Kanga Exchange [giełda kryptowalut] | Opinie | CrypS.

Kanga Exchange FAQ

Czym jest giełda Kanga Exchange?

Kanga Exchange to giełda kryptowalut oraz kantor kryptowalutowy, które pozwalają na handel oraz wymianę najpopularniejszych cyfrowych aktywów.

Jak założyć konto na Kanga Exchange?

W celu założenia konta na Kanga Exchange wystarczyć podać swój adres mailowy, kliknąć w link przesłany na pocztę elektroniczną i wymyślić bezpieczne hasło. Cały proces trwa mniej niż minutę.

Jak wpłacić środki na Kanga Exchange?

Wpłata środków jest możliwa albo poprzez transfer kryptowalut z innego portfela albo poprzez przelew bankowy, usługę Pay by Zen lub bezpośrednio z kantoru kryptowalutowego obsługiwanego przez Kanga Exchange.

Jak wypłacić środki z Kanga Exchange?

Środki wypłacane są na inne portfele kryptowalutowe, przelewem bankowym, w bankomatach lub w kantorach Kanga Exchange. Za wypłatę środków pobierana jest jednak dodatkowa prowizja zależna od rodzaju tokena.

Jak działa staking na Kanga Exchange?

Kanga Exchange oferuje swoim klientom usługę stakingu popularnych kryptowalut oraz własnych stablecoinów, z możliwością automatycznego uzupełnienia puli stakingowej wypłacanymi każdego dnia nagrodami.

Czym jest token KNG od Kanga Exchange?

Kanga Exchange posiada swój autorski Kanga Token (KNG), którego posiadacze mogą skorzystać z usług stakingowych oraz z rabatów na prowizje handlowe.

Czym są stablecoiny Kanga Exchange?

Handel w Kanga Exchange odbywa się w oparciu o stablecoiny Omega, w tym o oPLN, oEUR, oUSD oraz oGBP. Odzwierciedlają one 1:1 kurs złotego, euro, dolara oraz funta. Kanga Exchange daje również możliwość ich stakowania.

Jakie opłaty i prowizje pobiera Kanga Exchange?

W Kanga Exchange klient płaci za realizacje transakcji kupna i sprzedaży kryptowalut na platformie transakcyjnej oraz za zlecenia wypłaty środków. Prowizja jest stała i wynosi 0,2% kwoty transakcyjnej zarówno dla sprzedającego, jak i kupującego, opłata za wypłatę zależy natomiast od rodzaju tokena. W przypadku bitcoina wynosi 0,0003 BTC.

Czy Kanga Exchange to polska giełda kryptowalut?

Istniejąca od 2018 roku Kanga Exchange posiada polskich założycieli i polski zespół, jednak jest zarejesteowana w Belize oraz w Wielkiej Brytanii. Zdaniem KNF oraz UOKiK nie jest to więc polska spółka, z czym nie zgadzają się jej przedstawiciele.

Czy giełda Kanga Exchange oferuje obsługę klienta w języku polskim?

Zarówno strona, platforma transakcyjna, jak i obsługa klienta w Kanga Exchange jest dostępna w języku polskim. Giełda prowadzi również polskojęzyczne kanały społecznościowe, publikując między innymi sporo materiałów w języku polskim w serwisie YouTube.Dodaj opinię

Wiarygodność
Brak podejrzanych praktyk.

0

Oferta/platforma
Wysokość prowizji. Dostępność instrumentów.

0

Obsługa klienta
Kontakt z supportem. Proces wpłat/wypłat.

0

plusy:

minusy:

Zadaj pytanie

Jak działa ranking giełd?

Nasz ranking giełd kryptowalut pozwala ocenić nie tylko bezpieczeństwo danej giełdy, ale również poznać opinie jej użytkowników.

Poniżej wyjaśnienie poszczególnych elementów rankingu:

  • RATING – to ocena poziomu bezpieczeństwa danej giełdy tworzona na podstawie naszej metodologii (sprawdź). Ocena “A” to najwyższy poziom bezpieczeństwa, a “D” najniższy.
  • FIAT – lista walut FIAT obsługiwanych przez giełdę.
  • OCENA UŻYTKOWNIKÓW – średnia ocena giełdy dodawana przez użytkowników w skali od 1 do 5.
  • OBRÓT (24H) – obrót giełdy (wolumen) w USD z ostatnich 24 godzin.

Dodatkowo każda giełda posiada oznaczenia w formie odznak, które symbolizują konkretne zdarzenia i cechy giełdy:

KYC BadgeAML/KYC – kwadrat zielony – pełne KYC; kwadrat biały – brak KYC; kwadrat biało/zielony – częściowe KYC.

lupaLupa – giełda współpracuje z organami podatkowymi i wydaje im dane na temat swoich użytkowników (potwierdzone przypadki).

Atak hakerski lub poważna awariaAtak hakerski lub poważna awaria w ostatnich 30 dniach.

Atak hakerski lub poważna awariaAtak hakerski lub poważna awaria (ponad miesiąc temu).

KYC BadgeAtak hakerski lub poważna awaria (ponad 3 miesiące temu).

Atak hakerski lub poważna awariaAtak hakerski lub poważna awaria (ponad pół roku temu).

Brak ataków i awarii w ciągu ostatniego rokuBrak ataków i awarii w ciągu ostatniego roku

TarczaTarcza – giełda nigdy nie padła ofiarą ataku hakerskiego oraz nie miała poważnych incydentów.

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.