Redakcja | CrypS.

Redakcja

Kontakt do redakcji: redakcja[at]cryps.pl

Redaktorzy, autorzy i partnerzy serwisu:

Michał Misiura
Michał Misiura

Redaktor naczelny

W Crypsie od samego początku. Z wykształcenia dziennikarz. Ze światem krypto spotkał się przez przypadek. Został na dłużej i nie żałuje.

Albert Czajkowski
Albert Czajkowski

Redaktor

Pomysłodawca i redaktor portalu CrypS, od wielu lat związany z branżą kryptowalut i CFD.

Crypto Roast
Crypto Roast

Redaktor

Tymoteusz Staworzyński, który od 2017 roku jest aktywnym uczestnikiem (spekulantem) rynku kryptowalut oraz bardzo dokładnie śledzi losy polskich startupów blockchain. Od 2021 prowadzi kanał „Crypto Roast” na YouTube, gdzie "grilluje" założycieli projektów, stawiając im fundamentalne i często trudne pytania dotyczące ich działalności.

Jakub Klonowski
Jakub Klonowski

Autor

Z blockchainem i kryptowalutami poznaliśmy się przypadkiem kilka lat temu. Od tego czasu czym lepiej się poznajemy, tym bardziej zaczynamy się rozumieć. Bardziej niż aspekt finansowy fascynuje mnie mnogość potencjalnych zastosowań i postępująca globalna adopcja technologii, jak również sama społeczność skupiona wokół krypto. Możemy nie tylko być świadkami, ale również czynnie uczestniczyć w kolejnej rewolucji technologicznej naszych czasów.

Konrad Juszczyk
Konrad Juszczyk

Redaktor

Fascynat zdecentralizowanego świata kryptowalut i projektów, które oferują świeże i przyszłościowe rozwiązania. HODLer, nie trader. Powiązany z branżą od około 3 lat.

Maciej Halikowski
Maciej Halikowski

Redaktor

Doświadczony trader oraz dziennikarz finansowym z wieloletnim doświadczeniem, tworzący treści dla najpopularniejszych portali z obszaru inwestycji w Polsce.

Marek Lesiuk
Marek Lesiuk

Redaktor

Takie tam indywiduum, ze zmiennym szczęściem (tudzież jego brakiem) próbujące powstrzymać się od sarkastycznych komentarzy w tekstach, by brzmiały stosownie godnie. Prócz tego, osobnik o wybitnie rozrzuconych zainteresowaniach, który jakiś czas temu nigdy by nie przypuszczał, że będzie pisał o krypto – i że tak go to wciągnie.

Maurycy Konopacki
Maurycy Konopacki

Redaktor

Z rynkiem kryptowalut i technologią DLT związany od połowy 2017 roku - z początku jako spekulant, później jako doradca i propagator wiedzy. Organizator wielu eventów związanych z nowoczesnymi technologiami. Nadal szuka odpowiedzi na pytanie - kim jest Satoshi Nakamoto?

Mariusz Przepiórka
Mariusz Przepiórka

Redaktor

Z wykształcenia ekonomista, z zamiłowania tłumacz, dziennikarz i autor tekstów. Od kilku lat z zainteresowaniem obserwuje branżę kryptowalutową i jej wpływ na globalny rynek finansowy.

Zerelik Maciej
Zerelik Maciej

Redaktor

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT i kilku innych projektów.

Redakcja
Redakcja

Autor

Pod tym nickiem publikujemy artykuły stworzone w kooperacji przez kilku członków naszej redakcji.