Redakcja | CrypS.

Redakcja

Kontakt do redakcji: redakcja[at]cryps.pl

Redaktorzy, autorzy i partnerzy serwisu:

Michał Misiura
Michał Misiura

Redaktor naczelny

Absolwent dziennikarstwa UJ, który od trzech lat zajmuje się tematami ze sfery kryptowalut, technologii blockchain, IT i przestępczości w sieci. O bitcoinie usłyszałem po raz pierwszy w 2011 roku, ale musiałem dojrzeć do tego tematu. Teraz uważam, że blockchain i DAO mają potencjał, żeby przeobrazić lokalne kontrakty społeczne i globalną gospodarkę.

Albert Czajkowski
Albert Czajkowski

Redaktor

Pomysłodawca i redaktor portalu CrypS, od wielu lat związany z branżą kryptowalut i CFD.

Anna Sutowicz
Anna Sutowicz

Redaktor

Z zawodu prawnik, z zamiłowania redaktor i motocyklistka.

Jakub Klonowski
Jakub Klonowski

Autor

Z blockchainem i kryptowalutami poznaliśmy się przypadkiem kilka lat temu. Od tego czasu czym lepiej się poznajemy, tym bardziej zaczynamy się rozumieć. Bardziej niż aspekt finansowy fascynuje mnie mnogość potencjalnych zastosowań i postępująca globalna adopcja technologii, jak również sama społeczność skupiona wokół krypto. Możemy nie tylko być świadkami, ale również czynnie uczestniczyć w kolejnej rewolucji technologicznej naszych czasów.

Konrad Juszczyk
Konrad Juszczyk

Redaktor

Fascynat zdecentralizowanego świata kryptowalut i projektów, które oferują świeże i przyszłościowe rozwiązania. HODLer, nie trader. Powiązany z branżą od około 3 lat.

Maciej Halikowski
Maciej Halikowski

Redaktor

Trader, copywriter i dziennikarz finansowy z wieloletnim doświadczeniem. W przeszłości związany z serwisami takimi, jak FXMag czy GPWInfostrefa. W handlu łączy Price Action z analizą fundamentalną. Zwolennik minimalizacji roli psychologii w tradingu. Gdy nie pisze, czyta, grywa w szachy, albo próbuje robić muzykę.

Marek Lesiuk
Marek Lesiuk

Redaktor

Takie tam indywiduum, ze zmiennym szczęściem (tudzież jego brakiem) próbujące powstrzymać się od sarkastycznych komentarzy w tekstach, by brzmiały stosownie godnie. Prócz tego, osobnik o wybitnie rozrzuconych zainteresowaniach, który jakiś czas temu nigdy by nie przypuszczał, że będzie pisał o krypto – i że tak go to wciągnie.

Maurycy Konopacki
Maurycy Konopacki

Redaktor

Z rynkiem kryptowalut i technologią DLT związany od połowy 2017 roku - z początku jako spekulant, później jako doradca i propagator wiedzy. Organizator wielu eventów związanych z nowoczesnymi technologiami. Nadal szuka odpowiedzi na pytanie - kim jest Satoshi Nakamoto?

Mariusz Przepiórka
Mariusz Przepiórka

Redaktor

Z wykształcenia ekonomista, z zamiłowania tłumacz, dziennikarz i autor tekstów. Od kilku lat z zainteresowaniem obserwuje branżę kryptowalutową i jej wpływ na globalny rynek finansowy.

Zerelik Maciej
Zerelik Maciej

Redaktor

Podróże, nurkowanie, kryptowaluty, blockchain, mining. Zwolennik idei decentralizacji. Na bieżąco z branżą kryptowalut od około 3 lat. Prywatnie HODLer BTC, ETH, LINK, BNB, DOT i kilku innych projektów.

Redakcja
Redakcja

Autor

Pod tym nickiem publikujemy artykuły stworzone w kooperacji przez kilku członków naszej redakcji.