Filip Dzięciołowski, Redaktor CrypS.

Wpisy autora

Filip Dzięciołowski
Filip Dzięciołowski

Redaktor prowadzący

Odpowiada za dobór treści i ich korektę oraz za oprawę wizualną wszystkich artykułów, a także prowadzenie social mediów serwisu CrypS.pl. Zwolennik projektów z sektora Web3, które prezentują realną wartość i praktyczne funkcjonalności. Popiera mądre regulacje rynku kryptowalut i prowadzenie dialogu między organami nadzorczymi a podmiotami z tej branży. Wierzy, że bitcoin to niezależność finansowa i szansa na lepszy pieniądz. Prywatnie wielki fan Star Wars, memów (nie memecoinów), metalu i muzyki poważnej oraz kryminałów.

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.