Kup bitcoin – Kantor BTC/PLN

Ile bitcoinów chcesz kupić?

Szybki zakup do 1000 zł

Chcesz szybko kupić bitcoiny o wartości do 1000 zł? Dobrze trafiłeś. Udostępniamy kantor bitcoin od naszego partnera, BitCan.pl

Dzięki niemu możesz kupić bitcoiny anonimowo, bez weryfikacji za kwotę nie większą niż 1000 zł. Nie doliczamy dodatkowych opłat za zakup bitcoinów.

Jak dokonać zakupu bitcoina?

  1. Wpisz w pole „Mam” kwotę, jaką chcesz wymienić na bitcoiny.
  2. Automatycznie w polu „Chcę” pojawi się ilość bitcoinów, którą otrzymasz.
  3. Po kliknięciu w przycisk „WYMIEŃ” pojawi się formularz, gdzie musisz podać:
    • – swój adres email
    • – adres portfela bitcoin (właśnie tam trafią Twoje bitcoiny)
    • – kod BLIK, wygenerowany w aplikacji swojego banku

  4. Po zaakceptowaniu zgód marketignowych nasza transakcja zostanie sfinalizowana, a po potwierdzeniu jej w blockchainie, bitcoiny znajdą się na naszym portfelu.

Zakup powyżej 1000 zł

Jeśli chcesz zrobić zakupy o większej wartości niż 1000 zł, masz do wyboru 2 opcje. Możesz skorzystać z poniższego widgetu giełdy Binance (zazwyczaj najlepsza cena) lub zarejestrować się bezpośrednio na stronie kantoru (BitCan) lub w kantorze BitCantor. Warto porównać kursy w każdym z nich i wybrać najlepszy.


  
Transakcje w powyższym widget’cie obsługiwane są przez giełdę Binance.com.

Bezpieczeństwo

bezpieczny kantor bitcoin
Kantor kryptowalut online pozwala na szybką i bezpieczną wymianę złotówek na bitcoiny, przy zachowaniu pełnej anonimowości (brak konieczności weryfikacji przy zakupach do 1000 zł). Całość transakcji jest szyfrowana za pomocą protokołu SSL oraz trwa maksymalnie kilka minut.

Warto dodać, że firma obsługująca kantor bitcoin (BitCan) działa zgodnie z regulacjami KNF oraz posiada status Małej Instytucji Płatniczej.

Całość transakcji w kantorze do 1000 zł obsługiwana jest przez serwis BitCan, należący do Litpay Sp. z o.o.