Kantor Bitcoin | Kup bitcoin i inne kryptowaluty • CrypS.pl

Kup bitcoin – Kantor BTC/PLN

Kantor bitcoin

Poniżej znajdziesz dwa kantory kryptowalut , które pozwalają na szybki zakup m.in. bitcoina, ethereum i USDT. Jeden z nich (do 1 000 zł) to kantor obsługiwany przez firmę Bitcan, z kolei drugi pochodzi z giełdy Binance. Jest to najszybsza i najprostsza droga zakupu bitcoinów lub innych kryptowalut. Co więcej, kantor od Bitcan pozwala na anonimowy zakup bitcoina bez weryfikacji. Korzystając z niego możesz również sprzedać posiadane kryptowaluty. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej!

Ile bitcoinów chcesz kupić?

Szybki zakup do 1000 zł

Chcesz szybko kupić bitcoiny o wartości do 1000 zł? Dobrze trafiłeś. Udostępniamy kantor bitcoin od naszego partnera, Ari10.

Dzięki niemu możesz kupić bitcoiny anonimowo, bez weryfikacji za kwotę nie większą niż 1000 zł. Po przejściu weryfikacji nawet do 10 000 zł. Nie doliczamy dodatkowych opłat za zakup bitcoinów.

Widget umożliwia szybki zakup oraz sprzedaż bitcoina na dwa sposoby, zależnie od kwoty, którą chcesz wydać:

 1. Zakup do 1000 zł nie wymaga weryfikacji tożsamości, wystarczy podać numer telefonu, adres e-mail i potwierdzić zakup wpisaniem przesłanego przez nas kodu SMS.
 2. Zakup od 1000 zł do 10 000 zł poza podaniem adresu e-mail i numeru telefonu, łączy się również z weryfikacją tożsamości (przesłaniem dokumentu tożsamości tj. dowodu osobistego lub paszportu – ale czynność ta jest jednorazowa i nie będzie wymagana przy ewentualnych kolejnych zakupach robionych na podany przez ciebie adres e-mail i numer telefonu).

Możesz skorzystać z płatności BLIK lub szybkiego przelewu internetowego.

W przypadku problemów z realizacją transakcji, zapraszamy do kontaktu pod adresem: kontakt@bitcoinwidget.pl
Support pracuje w godzinach:

 • poniedziałek – piątek: 8:00 – 22:00
 • sobota i niedziela: 13:00 – 15:00

Zakup powyżej 1000 zł

Jeśli chcesz zrobić zakupy o większej wartości niż 1000 zł, masz do wyboru 3 opcje. Możesz skorzystać z poniższego widgetu giełdy Binance (zazwyczaj najlepsza cena) lub z kantoru powyżej (prosta procedura). Możesz też zarejestrować się bezpośrednio na stronie kantoru (BitCan). Warto porównać kursy w każdym z nich i wybrać najlepszy kantor bitcon.

Transakcje w powyższym widget’cie obsługiwane są przez giełdę Binance.com.

Bezpieczeństwo

bezpieczny kantor bitcoin
Kantor kryptowalut online pozwala na szybką i bezpieczną wymianę złotówek na bitcoiny, przy zachowaniu pełnej anonimowości (brak konieczności weryfikacji przy zakupach do 1000 zł). Całość transakcji jest szyfrowana za pomocą protokołu SSL oraz trwa maksymalnie kilka minut.

Całość transakcji obsługiwana jest przez ARI10.WIDGET sp. z o.o. właściciela marki Cryptowidget.

Uwaga na oszustów!

Kantory kryptowalut często wykorzystywane są przez oszustów finansowych. Najpierw namawiają oni na inwestycję w różne aktywa (np. Forex lub Kryptowaluty), a następnie proszą o wpłatę środków przez kantor bitcoin. W takim wypadku PROSIMY NIE DOKONYWAĆ ZAKUPU KRYPTOWALUT. Najpierw sprawdź dokładnie firmę, która Cię do tego namawia. Jeśli obiecują Ci nadzwyczajne stopy zwrotu (więcej niż 10-15% w skali roku) i to bez żadnego ryzyka, prawdopodobnie chcą Cię oszukać. Pamiętaj, że transakcji kryptowalutowej nie można cofnąć. Właśnie z tego powodu oszuści namawiają do wpłat za pomocą kryptowalut. Pamiętaj, by dokonywać zakupu tylko na WŁASNY ADRES PORTFELA, chyba że postępujesz inaczej w pełni świadomie. Kantor bitcoin w tym wypadku nie może zwrócić zakupionych kryptowalut jeśli zostały już one wysłane na wskazany portfel.

Jak przebiega transakcja w kantorze bitcoin?

W pierwszej kolejności ustalasz kwotę, jaką chcesz przeznaczyć na zakup bitcoin. Kantor kryptowalut automatycznie przeliczy ją na ilość BTC, które otrzymasz. Następny krok to weryfikacja Twoich danych (jeśli kupujesz większą kwotę) oraz wybranie odpowiedniej metody płatności. Po jej wybraniu, musisz dokonać płatności. Warto wybrać tutaj najszybszą metodę płatności, np. BLIK lub szybki przelew. W takim wypadku kantor od razu dostaje potwierdzenie płatności i może dokonać transfer zakupionej kryptowaluty. Przy szybkich płatnościach Twoje kupione bitcoiny mogą zostać wysłane na adres Twojego portfela niemal natychmiast. Czas ich zaksięgowania może się wahać od kilku minut do nawet godziny, w zależności od obciążenia sieci BTC.
Kantor kryptowalut powinien wysłać nam potwierdzenie transakcji, a my powinniśmy po jakimś czasie widzieć już zakupione bitcoiny na swoim portfelu.

Kantor kryptowalut – FAQ

faq - kantor bitcoin
Nurtują Cię dodatkowe pytania związane z zakupem bitcoina i innych kryptowalut przez kantor online? Postaramy się na nie odpowiedzieć!

Czym jest kantor kryptowalut?

Kantor kryptowalut to platforma online, która umożliwia kupno i sprzedaż kryptowalut. Kantory kryptowalut działają w sposób podobny do tradycyjnych kantorów wymiany walut, ale oferują usługi wymiany kryptowalut na waluty fiat i odwrotnie.

Jakie kryptowaluty są obsługiwane przez kantor?

W kantorze kryptowalut na stronie CrypS.pl możesz kupić lub sprzedaż najpopularniejsze kryptowaluty, takie jak Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT), Binance USD (BUSD), BNB (BNB), Ari10 (ARI10).

Jak mogę kupić kryptowaluty w kantorze?

W pierwszej kolejności wybierasz czy chcesz kupić kryptowalutę. Następnie wybierasz token, który Cię interesuje i kwotę, jaką chcesz przeznaczyć na zakup dane kryptowaluty. Kantor kryptowalut automatycznie przeliczy ją na ilość BTC, które otrzymasz. Następny krok to weryfikacja Twoich danych (jeśli kupujesz większą kwotę) oraz wybranie odpowiedniej metody płatności. Po jej wybraniu, musisz dokonać płatności. Warto wybrać tutaj najszybszą metodę płatności.

Jakie są akceptowane formy płatności w kantorze?

W kantorze możesz kupić kryptowaluty za pomocą płatności BLIK lub przelewu internetowego z Twojego banku.

Czy kantor pobiera prowizję za transakcje?

Tak, większość kantorów pobiera prowizję za transakcje, która może być naliczana w procentach od wartości transakcji lub jako stała opłata. W przypadku naszego kantoru szczegółowe opłaty zobaczysz po rozpoczęciu transakcji.

Czy kantor umożliwia wymianę kryptowalut na waluty fiat?

Tak, w kantorze możesz zarówno kupić kryptowaluty za walutę FIAT, jak i je sprzedaż, otrzymując tradycyjną walutę od kantoru.

Po jakim czasie zobaczę swoje kryptowaluty w portfelu?

Kupione kryptowaluty powinny pojawić się na Twoim portfelu w ciągu kilku-kilkudziesięciu minut. Różnica ta jest związana z obecnym obciążeniem sieci blockchain.

Co jeśli moje bitcoiny nie dotarły nawet po kilku godzinach?

Może to być spowodowane kilkoma sprawami. Przede wszystkim opóźnieniem w płatnościach. Być może z jakiegoś powodu Twoja płatność nie dotarła do kantoru? Sprawdź to w swoim banku.Innym powodem może być zawieszenie Twojej transakcji przez obsługę kantoru z powodu naruszenia zasad AML (pranie brudnych pieniędzy). Nie znaczy to, że zrobiłeś coś złego. Są to standardowe procedury, które zapobiegają nieautoryzowanym zakupom bitcoina. Wystarczy, że w takim wypadku skontaktujesz się z obsługą kantoru. Jeśli korzystałeś z pomarańczowego kantoru powyżej, napisz na kontakt@bitcan.pl. Zespół jak najszybciej powinien wyjaśnić Twój problem.

Czy muszę weryfikować swoją tożsamość?

Jeśli chcesz kupić bitcoiny za kwotę wyższą 1000 zł, kantor ma obowiązek zweryfikowania osoby dokonującej transakcji w związku z międzynarodowymi przepisami AML. W takim wypadku konieczne będzie przesłanie zdjęć dowodu osobistego lub paszportu. Zazwyczaj proces weryfikacji zajmuje do około trzech minut. Wyjątkiem są weryfikacje prowadzone podczas weekendów oraz w godzinach nocnych.

Czy transakcja w kantorze kryptowalut jest bezpieczna?

Kantor stosuje szereg zabezpieczeń, takich jak:

 • weryfikacja tożsamości na podstawie biometryki
 • opcja logowania z 2FA
 • zatwierdzanie transakcji poprzez kod SMS
 • system anty-fraud z AI nadzorujący aktywność użytkownika
 • czarna listy adresów BTC i e-maili
 • weryfikacje wideo

Czy mogę zmienić adres portfela po dokonaniu transakcji?

Niestety nie ma takiej możliwości. Gdy kantor wyśle kryptowalutę na wskazany adres, nie ma już dostępu do tych środków. Tym samym nie jest możliwe ich ponowne wysłanie na inny adres. Jeśli chcesz je przesłać na inny adres, możesz to zrobić za pomocą portfela, na który wysłałeś zakupione środki.

Czy mogę anulować transakcję i otrzymać zwrot środków?

Gdy transakcja zostanie zrealizowana kantor bitcoin nie ma możliwości jej cofnięcia lub anulowania. Tym samym nie będzie możliwy zwrot wpłaconych środków. Możesz otrzymać zwrot gdy transakcja nie doszła do skutku. W takim wypadku zwrot wpłaconej kwoty nastąpi za pośrednictwem pośrednika płatności przechowującego daną płatność (średnio zajmuje to 24-48h). Jeśli zależy Ci na czasie (np. dokonałeś transakcji za namową oszusta) jak najszybciej skontaktuj się ze swoim bankiem w celu zablokowania transakcji oraz z kantorem (kontakt@bitcan.pl).

Dlaczego moja transakcja została odrzucona?

Kantor może zablokować Twoją transakcję z kilku powodów:

 • Problem z płatnością – możesz spróbować dokonać transakcji ponownie, jeśli problem się powtarza skontaktuj się ze swoim bankiem;
 • Przekroczenie limitu transakcji;
 • Płatność została zrealizowana przez bank do pośrednika płatności ale ten nie zwrócił pozytywnej informacji do kantoru Bitcan. W tym wypadku najlepiej skontaktować się z kantorem poprzez formularz podając kod transakcji zawarty w potwierdzeniu transakcji przelewu w banku.

Formularz kontaktowy dla kantoru Ari10 (link)


Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.