Bracia Winklevoss nie pozostawiają suchej nitki na Joe Bidenie i przekazują ogromną darowiznę na kampanię Trumpa | Wiadomości | CrypS.

Bracia Winklevoss nie pozostawiają suchej nitki na Joe Bidenie i przekazują ogromną darowiznę na kampanię Trumpa

Winklevoss

Kolejne prominentne postacie z branży kryptowalut w USA zajmują określony front dot. listopadowych wyborów prezydenckich. I znów jest to sytuacja, w której ktoś deklaruje wsparcie dla Donalda Trumpa stając w opozycji do jego rywala, Joe Bidena. Republikański polityk może liczyć na głosy m.in. ze strony bliźniaków Winklevoss. 


  • Bracia Cameron i Tyler Winklevoss przekazali po 1 mln USD w bitcoinie na poczet kampanii prezydenckiej Donalda Trumpa,
  • Dowodzona przez nich giełda – Gemini – uruchomiła natomiast specjalny projekt przekazywania wsparcia finansowego na rzecz kandydatów pro-krypto.

Popieramy Trumpa, Biden to zło – deklarują bliźniaki Winklevoss

Mówi się, że polityka dzieli ludzi, jednakże coraz bardziej można dostrzec to, że społeczność kryptowalut w USA jak jeden mąż jednoczy się opowiadając za tym samym kandydatem w listopadowych wyborach prezydenckich. Chodzi oczywiście o Donalda Trumpa, który kolejny już raz będzie startować z ramienia Partii Republikanów.

Były prezydent Stanów Zjednoczonych może liczyć m.in. na poparcie ze strony Cathie Wood (CEO Ark Invest) czy Davida Benleya (CEO oraz redaktora naczelnego Bitcoin Magazine).

Do grona popleczników Trumpa dołączyli także bliźniaczy Winklevoss, którzy stoją na znaną giełdą kryptowalut Gemini. Bracia Cameron i Tyler Winklevoss ogłosili właśnie przekazanie po 1 mln dolarów w bitcoinie na wsparcie kampanii prezydenckiej oponenta Bidena.

Jak napisał Cameron, jego głos na Trumpa w nadchodzących wyborach jest podyktowany tym, że widać tu całkowity kontrast w jego postawie wobec branży kryptowalut do tego, co robi jego rywal, czyli Joe Biden.

Administracja Bidena otwarcie wypowiedziała wojnę kryptowalutom. Uzbroiła wiele agencji rządowych do zastraszania, nękania i pozywania dobrych podmiotów w naszej branży w celu jej zniszczenia

– uzasadnia.

Jego brat Tyler dodał do tego, że poza prokryptowalutową postawą Trumpa należy docenić jego dążenia do wspierania biznesów w USA.

Jak wiadomo, Demokraci przyczynili się w ostatnich latach do tego, że wiele projektów budujących wartościowe inicjatywy na tle technologicznym, będące bardzo innowacyjnymi rozwiązaniami, zdecydowało się działać poza granicami tego kraju.

Co więcej, bracia jakiś czas temu wsparli jeszcze większą kwotą, bo bowiem po około 2,7 miliona dolarów od każdego z nich, na rzecz komitetowi politycznego Fairshake (PAC).

Giełda Gemini ogłasza nową inicjatywę

Założona i pozostająca wciąż pod dowodzeniem obu bliźniaków giełda kryptowalut Gemini ujawniła także wczoraj start projektu finansowania kampanii, który ma ułatwiać przekazywanie datków na kampanię kandydatom, którzy opowiadają za kryptowalutami.

Winklevossreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.