Web3 Summit Berlin! Prawdziwe święto technologii blockchain | CrypS.

Web3 Summit Berlin! Prawdziwe święto technologii blockchain

FUNKHAUS, BERLIN
Web3 Berlin Blockchain
Nazwa:
Web3 Summit Berlin! Prawdziwe święto technologii blockchain
Data:
19 sierpnia 2024 - 21 sierpnia 2024
Adres wydarzenia:
FUNKHAUS, BERLIN
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
399-599 EUR
Tryb wydarzenia:
Online

Przygotuj się na najwyższą konwergencję umysłów podczas szczytu Web3 Summit 2024, który odbędzie się w dniach 19–21 sierpnia. Historyczny Funkhaus w Berlinie przekształci się w epicentrum innowacji, współpracy i kreatywności.

Szczyt ten, prowadzony przez Fundację Web3 Foundation, jest dynamicznym miejscem działań dla społeczności, na którym może kształtować swoje przeznaczenie. Weź udział w fascynujących dyskusjach z pionierami w branży, weź udział w praktycznych warsztatach, weź udział w kameralnych sesjach AMA i zanurz się w sztuce hakowania.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, czy ciekawskim nowicjuszem, Web3 Summit umożliwia Ci tworzenie własnych doświadczeń i uczestniczenie w kształtowaniu przyszłości zdecentralizowanej sieci!
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.