Istanbul Blockchain Week 2024 | CrypS.

Istanbul Blockchain Week 2024

Hilton Bomonti Hotel, Stambuł, Turcja
Azja
Nazwa:
Istanbul Blockchain Week 2024
Data:
13 sierpnia 2024 - 14 sierpnia 2024
Adres wydarzenia:
Hilton Bomonti Hotel, Stambuł, Turcja
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
-
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Istanbul Blockchain Week to najważniejsze coroczne wydarzenie odbywające się w sercu Stambułu, czyli miasta łączącego kontynenty i kultury, w którym kryptowaluty i Web3 odgrywają kluczową rolę w życiu mieszkańców tego miasta.

IBW to czas, w którym najzdolniejsze umysły z sektora Web3 – od założycieli po dyrektorów wiodących firm i powstających projektów – spotykają się, aby dzielić się spostrzeżeniami i kształtować przyszłość branży.

Główne wydarzenie to oczywiście IstanBlock, które jest centralnym punktem Istanbul Blockchain Week, jednocząc przedsiębiorców, inwestorów, programistów i znawców branży wraz z globalnymi mediami.

Środowisko to zapewnia niezrównane możliwości nawiązywania kontaktów, w których liderzy myśli spotykają się, aby kształtować narrację Web3 poprzez wnikliwe rozmowy, angażujące panele, kameralne pogawędki przy kominku i porywające debaty prowadzone przez pionierów w branży.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.