Solana Breakpoint Singapore 2024 | CrypS.

Solana Breakpoint Singapore 2024

Singapur, Azja
Solana event Azja Azja
Nazwa:
Solana Breakpoint Singapore 2024
Data:
20 września 2024 - 21 września 2024
Adres wydarzenia:
Singapur, Azja
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
200-500 USD
Tryb wydarzenia:
Offline

Solana Breakpoint Singapore 2024 odbędzie się w dniach 8-12 października 2024 roku w Singapurze.

Konferencja zgromadzi liderów i innowatorów z ekosystemu Solana, oferując sesje tematyczne, warsztaty i możliwości networkingu.

Solana Breakpoint 2024 Singapur będzie kluczowym spotkaniem dla globalnej społeczności Solana, którego gospodarzem będzie Fundacja Solana.

Ta coroczna konferencja ma na celu zgromadzenie programistów, inwestorów i entuzjastów z całego świata w celu zapoznania się z najnowszymi innowacjami, technologiami i trendami w ekosystemie Solana.

Uczestnicy mogą spodziewać się różnorodnych działań, w tym przemówień programowych wiodących głosów w przestrzeni blockchain, warsztatów na temat rozwoju i zastosowań blockchain, dyskusji panelowych na temat przyszłości finansów i technologii oraz możliwości nawiązywania kontaktów z rówieśnikami i liderami branży.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.