Binance dodaje parę USDT/PLN. 1000 USDT dla aktywnych | Wiadomości | CrypS.

Binance dodaje parę USDT/PLN. 1000 USDT dla aktywnych

Redaktor: Albert Czajkowski
PLN

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Binance umożliwiła polskim użytkownikom dokonywanie wpłat w PLN. Wówczas wprowadziła też pary handlowe PLN do BTC, ETH i BUSD. Jak widać, polski oddział Binance nie próżnuje. Teraz giełda dodała kolejną parę dla polskiej złotówki – tym razem z największym na świecie stablecoinem – USDT.


Możliwość handlu w nowej parze (USDT/PLN) została wprowadzona w dniu 14 kwietnia. Wówczas Binance rozpoczęła także kampanię promocyjną, a właściwie dwie. Na czym one polegają i jak można na nich dodatkowo zarobić?

Promocje Binance USDT/PLN

W pierwszej promocji można zgarnąć voucher o wartości 5 USDT raz na dzień przez cały okres jej trwania- 14 kwietnia, 10:00 – 5 maja 09:59. Taką nagrodę otrzyma 50 użytkowników, którzy w danym dniu jako pierwsi osiągną wolumen handlu w parze USDT/PLN na poziomie 400 dolarów. Warto tutaj zaznaczyć, że te 5 USDT można zarabiać codziennie jeżeli spełni się warunek dot. wolumenu.

Tutaj sprawdzisz szczegóły promocji

W drugiej promocji Binance przygotowała już nieco większe nagrody. Trafią one w ręce użytkowników, którzy przetworzą największy wolumen w okresie trwania promocji na nowej parze. Łączna pula to 1750 USDT, które zostaną rozdzielone następująco:

  • 1. miejsce: 1000 USDT
  • 2. miejsce: 500 USDT
  • 3 miejsce: 250 USDT

Jak handlować USDT/PLN na Binance?

Handel w parze USDT/PLN na Binance jest bardzo intuicyjny. Najpierw musisz jednak posiadać zweryfikowane konto, które możesz założyć tutaj. Po rejestracji zaloguj się, najedź w górnym menu na Handel, a następnie kliknij Spot.

handel spot na binance

Teraz w wyszukiwarce po prawej stronie wpisz PLN. Wyświetlą Ci się wszystkie pary handlowe Binance do polskiej złotówki. Wybierz parę USDT/PLN.

handel pln usdt na binance

W dolnej części po środku możesz otworzyć pozycję: limit, market, stop-limit itd. Wystarczy, że wybierzesz kwotę i ustawisz cenę.

Binance w Polsce

Binance to giełda, która bardzo mocno zakorzenia się na polskim rynku. Od jakiegoś czasu regularnie podejmuje różne krypto inicjatywy na naszym lokalnym podwórku. Wszystko zaczęło się pod koniec 2021 roku, kiedy to platforma wprowadziła polską obsługę klienta.

Następnie, na początku 2022 roku platforma ogłosiła, że poszukuje polskich twórców NFT. W międzyczasie nawiązała też współpracę z Legią Warszawa, czy youtuberem Krzysztofem Gonciarzem.

Na początku tego roku okazało się, że Binance planuje wejść na Polski rynek na dobre. Giełda założyła nawet spółkę w naszym krajuBinance Poland sp. z o.o. Została ona wpisana do Rejestru działalności w zakresie walut wirtualnych, prowadzonego przez Izbę Administracji Skarbowej w Katowicach. Użytkownicy, którzy chcieli kontynuować handel na Binance Polska, musieli zaakceptować nowy regulamin.

Pomimo wielu zapewnień, że giełda działa w Polsce w sposób w pełni regulowany, KNF wyraził swoje wątpliwości. Regulator finansowy wydał oświadczenie zatytułowane „UKNF przypomina o zasadach działalności giełd i kantorów kryptowalut w Polsce i ostrzega o ryzykach”. Już w pierwszym zdaniu znalazło się odniesienie do rejestracji Binance Poland sp. z.o.o oraz stwierdzenie, że rynek cyfrowych aktywów jest w naszym kraju nieuregulowany. W oświadczeniu KNF mogliśmy wówczas przeczytać:

UKNF w nawiązaniu do przekazu, jakim posługują się w przestrzeni medialnej takie podmioty odnoszącego się do „przestrzegania polskich standardów regulacyjnych dla dostawców usług w zakresie walut wirtualnych” przypomina, że Komisja Nadzoru Finansowego (KNF lub Komisja) nie licencjonuje, nie rejestruje, ani nie nadzoruje giełd oraz kantorów kryptowalut. Komisja „nie zatwierdza” także tego rodzaju działalności.

Co jeszcze ma w zanadrzu Binance dla swoich polskich użytkowników? Patrząc w jakim tempie rozwija się ta giełda z całą pewnością ma w swoim rękawie jeszcze jakieś asy.

PLN



reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.