Binance wprowadził polską obsługę klienta | Wiadomości | CrypS.

Binance wprowadził polską obsługę klienta

Konrad Juszczyk
Binance wprowadził polską obsługę klienta

Binance, wiodąca na świecie giełda kryptowalut, oficjalnie wystartowała z obsługą klienta w języku polskim. To wyjście naprzeciw polskiej społeczności użytkowników, poprawiające ich komfort oraz bezpieczeństwo.

Polska obsługa klienta na Binance

Dziś największa giełda na świecie ogłosiła rozszerzenie oficjalnego supportu klienta o język polski. Customer support był dostępny jak dotąd w 15 wersjach językowych, jednak wciąż brakowało języka polskiego. Teraz polscy klienci mogą uzyskać bez zbędnych problemów pomoc w języku polskim, kontaktując się z obsługą klienta.

Posłuchaliśmy próśb polskich użytkowników, którym czasem sprawiało trudność, aby porozumieć się z obsługą klienta w języku angielskim. – powiedziała Katarzyna Wabik, Community & Marketing Manager w Binance.

Warto również podkreślić, że w marcu tego roku Binance usprawnił dział obsługi klienta, wprowadzając chat bota, który posiadał odpowiedź na większość zapytań, ale również umożliwił klientom rozmowę na żywo z agentami obsługi klienta, co przyspieszało cały proces rozwiązywania problemów. W sierpniu platforma do handlu kryptowalutami zwróciła uwagę na oszustwa w Polsce, które w tamtym okresie wyjątkowo uaktywniły się. Binance, aby wesprzeć poszkodowanych wprowadził linię wsparcia dla polskich klientów, gdzie można przedstawić swój problem, a sama giełda reaguje szybciej i ma stały kontakt z organami ścigania. Dzisiejsze ogłoszenie jest jednak prawdopodobnie najważniejszym jak dotąd dla polskich klientów.

Binance wprowadził polską obsługę klientareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.