NFT od Legii Warszawa już na Binance | Wiadomości | CrypS.

NFT od Legii Warszawa już na Binance

Konrad Juszczyk
NFT od Legii Warszawa już na Binance

Najbardziej utytuowany klub w Polsce nawiązał współpracę z giełdą kryptowalut Binance, przez co Legia Warszawa wyemituje NFT z okazji zdobycia tytułu Mistrza Polski.

NFT od Legii Warszawa

Najpopularniejszy klub piłkarski w Polsce i zdecydowanie odnoszący największe sukcesy, jakim jest Legia Warszawa, najpierw ogłosił uruchomienie fan tokena LEG we współpracy z Chiliz, a teraz wyemituje swój niewymienny token (NFT) na platformie Binance NFT.

[…] Przygotowaliśmy również coś dla fanów piłki nożnej. Kilka dekad później, od zbierania kart z ulubionymi sportowcami, znajdujemy się w fascynujących czasach, kiedy możemy zbierać cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie z ulubionymi piłkarzami. Cieszymy się, że mogliśmy nawiązać współpracę z Legią Warszawa, która jako pierwszy klub sportowy z Polski wyemituje swoje NFT. – powiedziała Community i Marketing Manager w Binance, Katarzyna Wabik.

Kolekcja NFT od klubu piłkarskiego została stworzona z okazji uzyskania tytułu Mistrza Polski w sezonie 2020/2021. Niewymienne tokeny są dedykowane jedenastu zawodnikom Legii, którzy mieli kluczowy wpływ na zdobycie szesnastego już mistrzowskiego tytułu. Tokeny są zlepkiem najbardziej emocjonujących momentów sezonu w formie wideo. Pierwsza część aukcji wystartowała dziś (22 lipca), a kolejne NFT będą dostępne w następnym tygodniu. Aukcje będą trwały 7 dni od ich startu.

NFT od Legii Warszawa

Warto dodać, że osoba, która kupi NFT od Legii dostanie również ekskluzywne benefity jak T-shirt, vouchery oraz bilety VIP. NFT od Legii Warszawa dostaniecie tutaj: 

NFT od Legii Warszawa już na Binancereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.