Binance z rejestracją w Polsce!

Binance z rejestracją w Polsce

Michał Misiura
Binance z rejestracją w polsce

Binance Poland sp. z o.o. została wpisana do Rejestru działalności w zakresie walut wirtualnych, prowadzonego przez Izbę Administracji Skarbowej w Katowicach. Polscy użytkownicy giełdy są proszeni o zaakceptowanie nowego regulaminu, dostosowanego do lokalnych przepisów.


Największa na świecie giełda kryptowalut pod względem wolumenu ogłosiła, że jej lokalna spółka Binance Poland sp. z o.o. działa zgodnie z polskimi regulacjami dotyczącymi dostawców usług wirtualnych aktywów (VASP). Użytkownicy platformy z naszego kraju, którzy chcą kontynuować korzystanie z jej usług, muszą zaakceptować nowy regulamin. Stroną wydającą jest w nim Binance Poland sp. z o.o.

Katarzyna Wabik, Country Manager Binance na Polskę, podkreśliła, że spółka w pełni przestrzega polskich standardów regulacyjnych dla dostawców usług w zakresie walut wirtualnych.

– Binance Poland sp. z o.o. przyjęła polityki dotyczące ryzyka i przeciwdziałania praniu pieniędzy zgodne z wymogami polskiego prawa. Obecnie naszym głównym celem jest udana migracja użytkowników do polskiego podmiotu i rozwój lokalnych operacji. Koncentrujemy się na lokalnej rekrutacji i pozyskiwaniu talentów, aby wzmocnić naszą lokalną obecność, organizować więcej wydarzeń i zapewniać edukację wokół kryptowalut w Polsce – powiedziała Katarzyna Wabik.

Polska dołączyła do listy państw UE, w których podmioty z grupy Binance uzyskały rejestrację potrzebną do prowadzenia działalności w zakresie kryptoaktywów, podążając za Francją, Włochami, Litwą, Hiszpanią, Cyprem i Szwecją. Kyrylo Khomiakov, szef Binance na Europę Środkowo-Wschodnią i Ukrainę, zwrócił uwagę na potrzebę wspierania innowacji, dla których rozwoju niezbędne jest stabilne otoczenie regulacyjne.

– Jako Binance jesteśmy głęboko przekonani, że stabilne otoczenie regulacyjne będzie wspierać innowacje i jest niezbędne do zbudowania zaufania do branży oraz zapewnienia długoterminowego wzrostu. Z zadowoleniem przyjmujemy inicjatywy ustawodawcze polskiego rządu idące w tym kierunku. Poprzez współpracę z organami regulacyjnymi na całym świecie, możemy zapewnić, że regulacje odpowiednio chronią konsumentów, jednocześnie pozwalając na dalszy wzrost innowacji i postęp technologiczny – skomentował Khomiakov. 

Binance z rejestracją w polscereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.