Binance: Wpłaty w PLN i nowe pary złotówki z BTC, ETH i BUSD | Wiadomości | CrypS.

Binance: Wpłaty w PLN i nowe pary złotówki z BTC, ETH i BUSD

Albert Czajkowski
binance

Giełda Binance opublikowała dziś dobrą wiadomość dla klientów z Polski. Dzięki współpracy z procesorem płatności ZEN giełda umożliwi wpłaty w PLN (bez opłat przez 3 tygodnie). Ponadto Binance uruchomi również nowe pary BTC/PLN, ETH/PLN, BUSD/PLN.

Informacja ta może ucieszyć polskich klientów giełdy szczególnie, że przez długi czas mieli oni problem z deponowaniem polskiej złotówki na giełdzie. Tym razem będzie to możliwe z racji na rozpoczęcie współpracy pomiędzy Binance, a platformą ZEN.com.

Nowe pary walutowe dla złotówki

Do tej pory pary walutowe dla złotówki moglibyśmy znać głównie z giełd mających polski rodowód. Jednak jak czytamy w komunikatach giełdy Binance już od jutra (19.10.2022), użytkownicy giełdy będą mogli korzystać z trzech nowych par walutowych – BTC/PLN, ETH/PLN oraz BUSD/PLN. Ich notowania rozpoczną się jutro o godzinie 8:00 czasu polskiego.

pary z PLN na binance

Darmowe depozyty w PLN przez 3 tygodnie

By zachęcić polskich użytkowników do korzystania ze złotówki, Binance przygotował również promocję. Opłata za depozyty PLN na Binance przez najbliższe 3 tygodnie będzie wynosiła 0%.

Okres trwania promocji: 2022-10-17 – 2022-11-07.

Ponadto ZEN w ramach promocji zaoferował darmowe konto Gold na 90 dni, dzięki czemu możecie korzystać z przewalutowania i transferów na ZEN bez żadnych opłat.

Uwaga. By skorzystać z promocji należy założyć konto ZEN na stronie Binance lub w aplikacji giełdy. Tutaj szczegóły na temat promocji: https://www.binance.com/pl/event/Zen

binancereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.