Binance poszukuje polskich twórców NFT | Wiadomości | CrypS.

Binance poszukuje polskich twórców NFT

Mariusz Przepiórka
Największe muzeum sztuki na świecie współpracuje z Binance NFT

Giełda kryptowalutowa Binance na swym oficjalnym blogu poinformowała, że poszukuje nowatorskich twórców, którzy znają najnowsze trendy i chcą skorzystać z możliwości pojawienia się na Binance NFT Marketplace. Spółka zaprasza wszystkich artystów i twórców zainteresowanych tematyką NFT, do włączenia się w tworzenie platformy.

Binance oferuje twórcom możliwość wymintowania i wystawienia swoich prac NFT na platformie Binance NFT Marketplace oraz zaprezentowania ich kolekcjonerom NFT. Giełda pobierze tylko 1% opłaty transakcyjnej, a twórcy tokenów NFT otrzymają 99% kwoty za pierwszą sprzedaż NFT oraz tantiemy w wysokości 1% od wszystkich kolejnych transakcji.

Przyjmowane są prace wykonane w następujących formatach:

  • Obraz: JPEG, PNG i GIF
  • Wideo: MP4, MPEG i AVI
  • Dźwięk: WAV i MP3

Współpracę z Binance NFT Marketplace można nawiązać, wypełniając formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia można nadsyłać do 25 stycznia 2022.

Największe muzeum sztuki na świecie współpracuje z Binance NFTreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.