Wieloryb sprzedaje 1010 NFT: największy jak dotąd dump NFT | Wiadomości | CrypS.

Wieloryb sprzedaje 1010 NFT: największy jak dotąd dump NFT

Redaktor: Michał Misiura
Meta wyciąga wtyczkę NFT

Według danych z Nansen, wieloryb NFT Jeffrey Hwang – popularnie znany jako Machi Big Brother – był odpowiedzialny za największy w historii dump NFT. W sumie w ciągu 48 godzin sprzedał 1010 niewymiennych tokenów za 11 680 ETH. Przy obecnym kursie wymiany Ethereum kwota to 18 688 000 dolarów.


Andrew Thurman z firmy Nansen poinformował o tym w wątku Twitterze. Sprzedaż obejmowała 90 Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT, 191 Mutant Ape Yacht Club (MAYC) NFT i 308 Otherdeed NFT.

Jednakże Machi Big Brother odkupił również 991 NFT, a Thurman przedstawił kilka możliwości, dlaczego. Może być tak, że ma on nadzieję zarobić więcej tokenów BLUR dzięki temu w ramach tzw. airdropu.

Czym jest Blur?

Blur to rynek NFT, który został uruchomiony w październiku 2022 roku. Od tego czasu udało mu się wyprzedzić OpenSea pod względem wolumenu obrotu. Niedawno OpenSea tymczasowo zniósł prowizję, aby zwiększyć konkurencyjność. Blur nie pobiera żadnych opłat transakcyjnych od momentu uruchomienia.

14 lutego Blur rozpoczął swoją pierwszą rundę airdropów dla społeczności. Ich wielkość zależała od zaangażowania użytkowników na platformie i aktywności handlowej NFT opartej na Ethereum.

17 lutego platforma analityczna blockchain Arkham Intel wskazała, że Machi otrzymał 1,8 miliona BLUR, które udało mu się sprzedać za łączną kwotę 1,3 miliona dolarów.

22 lutego zespół stojący za Blur wysłał tweeta zapowiadającego, że wkrótce zrzuci tokeny BLUR o wartości 300 milionów dolarów w drugiej rundzie.

Meta wyciąga wtyczkę NFT



reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.