Michał Misiura, Redaktor CrypS.

Wpisy autora

Michał Misiura
Michał Misiura

Redaktor

Absolwent dziennikarstwa UJ, który od pięciu lat zajmuje się tematami ze sfery kryptowalut, technologii blockchain, IT i przestępczości w sieci. O bitcoinie usłyszałem po raz pierwszy w 2011 roku, ale musiałem dojrzeć do tego tematu. Teraz uważam, że blockchain i DAO mają potencjał, żeby przeobrazić lokalne kontrakty społeczne i globalną gospodarkę.

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.