Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 17.01.22] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 17.01.22]

Anna
Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 17.01.22]
 • Walmart wprowadza kryptowalutę i dołącza do metawersum
  Po zeszłorocznych fałszywych doniesieniach mówiących o tym, że Walmart będzie akceptował płatności w litecoinie, tym razem amerykańska sieć handlowa złożyła oficjalne dokumenty o zgodę na wejście do przestrzeni kryptowalutowej i metawersum.
 • Indonezyjski student sprzedał swoje selfie NFT za ponad 1 mln USD
  Sultan Gustaf Al Ghozali, to 22-letni student informatyki w Indonezji. Przez ostatnie 5 lat, codziennie robił sobie zdjęcia przed komputerem. Następnie przekonwertował je i sprzedał jako NFT za blisko 1 mln USD.
 • Bitfinex zakończy świadczenie usług dla klientów z Ontario
  Bitfinex ogłosiła zawieszenie usług dla swoich klientów ze stanu Ontario. Co więcej, giełda poinstruowała swoich klientów, aby ci wypłacili swoje środki i zamknęli otwarte pozycje do 1 marca.
 • Szef OCC: Regulacje bankowe mogą nadać stabilność stablecoinom
  Urząd Kontrolera Waluty jest odpowiedzialny za regulację wszystkich banków krajowych w Stanach Zjednoczonych. Pełniący obowiązki szefa agencji zasugerował jednak, że ma ona odpowiednie środki, aby objąć swoim nadzorem również stablecoiny.
 • Apple póki co nie wejdzie w metaverse
  W ciągu ostatnich kilku dni pojawiło się wiele plotek, że Apple może do końca roku wprowadzić na rynek kilka produktów, które będą testować metaverse. Wygląda jednak na to, że firma nie ma zamiaru iść w ślady Facebooka i Microsoftu.
 • Drugi zwycięzca aukcji Parachain – Moonbeam wchodzi na Polkadot
  Kolejny zwycięzca aukcji parachain – Moonbeam, zakończył niedawno proces pre-launch i jest już dostępny w sieci Polkadot.
 • Izraelscy politycy sprawdzają granice i ryzyko cyfrowego szekla
  Aby nie pozostać w tyle w dążeniu do rozwoju waluty cyfrowej wspieranej przez bank centralny (CBDC), decydenci w Izraelu podobno zbadali opinie zainteresowanych stron w celu określenia ryzyka i ograniczeń narodowej waluty cyfrowej.
 • DeFi Alliance staje się DAO po zebraniu 50 mln USD
  DeFi Alliance utworzyło zdecentralizowaną autonomiczną organizację poprzez współpracę z uznanymi twórcami kryptowalut.
 • Użytkownik wpłacił 10 USD do dApp na Ethereum. Teraz pozwał projekt
  Użytkownik DeFi, mający powiązania z senator Elizabeth Warren, pozwał jeden z pierwszych protokołów yield farmingu Ethereum.
 • Rio de Janeiro zainwestuje 1% swojego budżetu w Bitcoina
  Podczas Rio Innovation Week, burmistrz Eduardo Paes mówił o tym, jak chce przekształcić Rio de Janeiro w centrum kryptowalutowe. Plan ten ma obejmować trzymanie części budżetu miasta w Bitcoinie.
 • Polska giełda kryptowalut zmienia się w Egerę
  Polska giełda kryptowalut zmienia nazwę, Bitclude to teraz Egera! Zmiana nie jest powierzchowna, mimo innego loga i nazwy, zmienia się także platforma. Egera złączyła Bitclude, system portfeli Gringott i HUB BCPayments.
Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 17.01.22]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.