Sui [SUI] | Kurs - Cena, Wykres, Przelicznik, Kupno, Informacje | CrypS.

Sui

#55 SUI
$1.23 0.21%
All Time High (ATH)
$2.18
27.03.2024
Market Cap
$1.6 B 0.21%
Rank 55 / 3,712
Wolumen (24h)
$411.18 M 0.21%
507 BTC
Podaż obiegowa
1295901469.41
Max 10000000000

Wykres Sui - Kurs SUI

Przelicznik SUI

SUI
Sui [SUI]
USA
USD
Polska
PLN

Sui - FAQ

Czym jest Sui?

Kiedy Sui zostało uruchomione?

Jakie technologie stosuje Sui?

Ile maksymalnie jest dostępnych tokenów SUI?

Do czego służą tokeny SUI?

Kto stworzył Sui?

W jakim języku programowania są tworzone inteligentne kontrakty w Sui?

Gdzie mogę kupić SUI?

Kryptowaluta Sui - Informacje

Zaawansowane technologie blockchain i kryptowaluty są w centrum uwagi nowoczesnego świata finansów. Jednym z najbardziej obiecujących uczestników tego rynku jest Sui, nazywany “Solana Killer”, który został stworzony przez byłych deweloperów z Diem.

Kluczowe informacje:

  • Sui to blockchain Layer 1 skupiający się na redukcji opóźnień w czasie wykonywania umów inteligentnych oraz na zwiększeniu prędkości i bezpieczeństwa transakcji.
  • Główne atuty Sui to język Move, równoległe wykonanie transakcji i silnik konsensusu Sui.
  • SUI to rdzenny token platformy Sui, służący do stakingu, płatności opłat za gaz, jako wszechstronny płynny aktyw oraz do zarządzania.

Co to jest Sui?

Sui to blockchain Layer 1 zaprojektowany, by przeciwdziałać problemom związanym z web3, skupiający się głównie na zmniejszeniu opóźnień w wykonaniu umów inteligentnych oraz na rewolucjonizowaniu technologii blockchain poprzez zwiększenie jej prędkości i bezpieczeństwa. Już przed oficjalnym uruchomieniem w maju 2023 roku Sui przyciągnął uwagę wielu ekspertów w dziedzinie kryptowalut.

Sui wyróżnia się spośród innych sieci Layer 1 dzięki skupieniu na natychmiastowym potwierdzeniu transakcji, zmniejszeniu opóźnień we wdrażaniu umów inteligentnych oraz ogólnej prędkości transakcji. Osiągając te cele dzięki wykorzystaniu języka programowania Move, bazującego na języku Rust, Sui ma nadzieję uprościć rozwijanie smart contractów dla deweloperów, zwiększając tym samym dostępność i funkcjonalność w przemyśle DeFi.

Jak działa Sui?

Kluczowym aspektem działania Sui jest trójwymiarowe podejście, które skupia się na języku Move, równoległym wykonaniu transakcji oraz silniku konsensusu Sui.

  1. Język Move: Jest to język bajtowy wykonywalny zaprojektowany, by zapobiegać podwójnym wydatkom i pomóc w uczynieniu Sui jednym z najbezpieczniejszych platform umów inteligentnych.
  2. Równoległe Wykonywanie Transakcji: Sui umożliwia równoległe przetwarzanie transakcji, co pozwala zwiększyć przepustowość, zmniejszyć opóźnienia i poprawić skalowalność.
  3. Silnik Konsensusu Sui: Działa na zasadzie delegowanego dowodu udziału, z nowym zestawem posiadaczy tokenów wybierających walidatorów co 24 godziny.

Token SUI

SUI, rdzenny token Sui, ułatwia funkcjonowanie mechanizmu konsensusu opartego na dowodzie udziału w sieci, głosowania na łańcuchu w sprawie uaktualnień blockchain oraz opłat za gaz. Umożliwia również użytkownikom Sui uczestniczenie w działaniach systemu DeFi.

Sui Giełdy - gdzie kupić

Sui - Opinie i prognozy

Aktualna ocena
0
Dodaj ocenę
Dodaj swoją opinię

Newsy i Artykuły

SUI $1.23 0.21%

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.