Drugi zwycięzca aukcji Parachain - Moonbeam wchodzi na Polkadot | Wiadomości | CrypS.

Drugi zwycięzca aukcji Parachain – Moonbeam wchodzi na Polkadot

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
polkadot parachainy

Kolejny zwycięzca aukcji parachain – Moonbeam, zakończył niedawno proces pre-launch i jest już dostępny w sieci Polkadot.

Zespół projektu zauważył, że Moonbeam jest pierwszym w pełni operacyjnym parachainem na blockchainie Polkadot. Wraz z wydaniem, protokół utoruje drogę dla ponad 80 projektów w swoim ekosystemie, które zostaną wdrożone w przyszłości.

Wcześniej w październiku Moonbeam wygrał drugą aukcję parachainów Polkadot. Jego zwolennicy z całego świata zablokowali w tym celu 35 milionów DOT o wartości ponad 1,4 miliarda dolarów.

Dzięki temu, że Moonbeam jest teraz dostępny na Polkadot, będzie mógł wprowadzić kilka nowych integracji, które pozwolą rozwinąć ekosystem i przyczynić się do rozwoju sieci.

Zgodnie z zapowiedzią, podczas swojej ostatniej fazy startowej Moonbeam usunął klucz superużytkownika – Sudo. W rezultacie, kontrola nad siecią zostanie teraz przekazana posiadaczom tokenów.

Dodatkowo, Moonbeam umożliwił również transfery salda i Ethereum Virtual Machine (EVM) na swojej platformie. Transfer salda pozwoli użytkownikom na staking i otrzymanie nagród z pożyczek społecznościowych.

polkadot parachainyreklama

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.