Giełda Egera udostępni płatności Blik | Wiadomości | CrypS.

Giełda Egera udostępni płatności Blik

Mariusz Przepiórka
Egera uruchamia usługę learn and earn Egera

Polska platforma wymiany kryptowalut Egera poinformowała, że wprowadzi możliwość dokonywania płatności za pomocą usługi Blik. Funkcja stanie się dostępna dla wszystkich użytkowników giełdy od 30 stycznia. 


Dzięki przelewom Blik użytkownicy będą mogli szybko i łatwo kupować kryptowaluty na giełdzie oraz doładowywać swój portfel. Co istotne usługa nie będzie oparta o żaden zewnętrzny podmiot (np. PayU), tylko zostanie wprowadzona dzięki bezpośredniej umowie pomiędzy giełdą, a twórcą rozwiązania (PSP).

Na platformie Egera za zakup kryptowalut można też zapłacić za pomocą karty lub przelewem bankowym. Giełda zapewnia, że jako jedyna w Polsce obsługuje wpłaty i wypłaty w systemie Express Elixir, a więc są one realizowane natychmiast przez całą dobę.

Egera to polska platforma wymiany kryptowalut, która rozpoczęła działalność w 2019 roku pod nazwą BitClude. Spółka posiada status Małej Instytucji Płatniczej (MIP11/2019) i podlega pod nadzór KNF. Korzysta z niej 30 000 zarejestrowanych użytkowników z ponad 24 krajów.

Egera uruchamia usługę learn and earnreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.