Listing nowego tokena na giełdzie Egera. Jak wpłynie na rynek reklamowy? | Wiadomości | CrypS.

Listing nowego tokena na giełdzie Egera. Jak wpłynie na rynek reklamowy?

Autor: Partnerzy

Polska giełda kryptowalut – Egera.com – z dumą ogłasza listing tokena ADS – najnowszego i najbardziej oczekiwanego dodatku do swojej oferty handlu cyfrowymi aktywami. ADSHARES (ADS) jest jednym z bardziej znanych polskich projektów Web3, oraz jednym z najważniejszych kroków na drodze do transformacji rynku reklamowego.


ADS to token oparty o ekosystem ADSHARES, zaprojektowany z myślą o dalszej ewolucji. Token służy do zakupu miejsc reklamowych, do opłacania impresji i rozliczania kampanii, a także do zarządzania ADSHARES DAO.

Ekosystem ADSHARES umożliwia zautomatyzowany zakup i publikację reklam w Metaverse, grach, aplikacjach mobilnych, AR/VR i witrynach internetowych. Wydawcom i twórcom umożliwia monetyzację dowolnej przestrzeni cyfrowej.

Dzięki użyciu technologii blockchain ADSHARES zamierza rewolucjonizować przejrzystość, jasność i rozliczalność kampanii reklamowych w kategorii, w której rządzi fraud i wielkie korporacje. Co więcej, połączenie warstwy rozliczeniowej z warstwą obliczeniową znacznie skraca czas rozliczania kampanii.

Użycie mechanizmu konsensusu Delegated Proof of Stake czyni go najbardziej „zielonym”, węglowo oszczędnym projektem, co wychodzi naprzeciw postulatom o zmniejszenie śladu węglowego w kategorii reklamy programmatic.

Projekt działa nieprzerwanie od 2017 roku, a kapitalizacja rynkowa tokena ADS osiągnęła poziom 30 milionów dolarów, co świadczy o sile i potencjale tego projektu. Ostatecznym celem ADS jest stanie się „walutą reklamy cyfrowej” – a jego wartość ma rosnąć wraz ze wzrostem zdecentralizowanej sieci reklamowej, rosnącej adopcji technologii oraz efektu skali.

Listing ważnego tokena na Egerze

Egera.com to prawdziwie polska platforma handlowa, która zyskała uznanie wśród inwestorów dzięki swojemu profesjonalizmowi i doskonałej selekcji notowanych kryptowalut. Obecnie Egera umożliwia inwestowanie w 15 wybranych kryptowalut, a teraz z dumą dodaje ADS do swojej listy aktywów. Kurs tokena w momencie pisania tego artykułu wynosi 0,75 dolara.

ADS kurs
Wykres cenowy tokena ADS w skali tygodnia. Źródło: CoinGecko

Co wyróżnia projekt Adshares?

Istnieje wiele powodów, dla których warto zainteresować się projektem ADSHARES.

Celem ADSHARES jest zmiana oblicza przemysłu reklamowego. Poprzez wprowadzanie kompleksowych rozwiązań Web3 – od własnego blockchaina, zaprojektowanego tylko do rozliczeń w reklamie cyfrowej, przez autorski protokół do tworzenia „ad exchanges”, aż po własne ad serwery i zdecentralizowane sieci reklamowe.

Firma powołała nawet do życia agencję marketingową „Web3ads”, która oferuje usługi dodane do dostępu do sieci reklamowej Web3 – tworzenie wirtualnych doświadczeń, wydarzeń i aktywacji.

Wchodząc na Egerę i uczestnicząc w listingu ADS, inwestorzy mają szansę nie tylko wziąć udział w rozwijającym się rynku kryptowalut, ale także wspierać innowacyjny projekt w branży reklamy cyfrowej. Dla zaangażowanych użytkowników obydwie firmy przygotowały airdrop tokena ADS.

Powyższe treści stanowią wyłącznie charakter informacyjny i nie są poradą inwestycyjną. Inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z wysokim ryzykiem ze względu na spekulacyjną naturę tej klasy aktywów.
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.