Egera ogłasza airdrop tokenów od projektu HashUp | Wiadomości | CrypS.

Egera ogłasza airdrop tokenów od projektu HashUp

Egera uruchamia usługę learn and earn

Polska giełda kryptowalut – Egera – nawiązała nową współpracę. Partnerem firmy został projekt HashUp, którego tokeny będziecie mogli otrzymać w ramach organizowanego airdropu na jej platformie. 


Mamy fajną wiadomość dla wszystkich łowców airdropów. Poznańska giełda kryptowalut Egera w ramach kooperacji z projektem HashUp ogłosiła zrzut tokenów projektu – HASH. By otrzymać kryptowaluty HashUp wystarczy wejść na stronę giełdy i wypełnić prosty quiz. Link do niego znajdziecie w tym miejscu.

O Egerze

Egera to polska platforma do wymiany kryptowalut, która rozpoczęła działalność w 2019 roku pod nazwą BitClude. Spółka posiada status Małej Instytucji Płatniczej (MIP11/2019) i podlega pod nadzór KNF. Korzysta z niej ponad 30 000 zarejestrowanych użytkowników z ponad 24 krajów. W tym roku na platformie pojawiła się również opcja płatności BLIKiem.

Egera uruchamia usługę learn and earnreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.