BitClude, czyli ostatnia Polska giełda - wywiad z CEO Jakubem Wierzcholskim [video] | CrypS.

BitClude, czyli ostatnia Polska giełda – wywiad z CEO Jakubem Wierzcholskim [video]

bitclude wywiad Polska

W najnowszym wywiadzie rozmawiamy z Jakubem Wierzcholskim na temat giełdy BitClude, która w całości operuje z Polski. Jakie trudności napotkali podczas tworzenia i prowadzenia giełdy w naszym kraju? Jak obecnie wygląda kondycja giełdy oraz jakie plany rozwoju ma zespół BitClude? Zapraszamy do obejrzenia wywiadu na platformie YouTube!

Wątki poruszone w wywiadzie:

  • Jak powstał BitClude?
  • Jakie są największe trudności w prowadzeniu takiego biznesu w Polsce?
  • Dlaczego giełda została w Polsce?
  • Blockchain tak, bitcoin nie – czyli współpraca z bankami.
  • Bezpieczeństwo na giełdzie.
  • Ekspansja zagraniczna.
  • Najlepszy projekt blockchainowy według Jakuba?

 

bitclude wywiadreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.