Dogwifhat (WIF) wzrośnie do 10 USD? Kryptowaluta przegania PEPE i wbija się na memecoinowe podium | Wiadomości | CrypS.

Dogwifhat (WIF) wzrośnie do 10 USD? Kryptowaluta przegania PEPE i wbija się na memecoinowe podium

Filip Dzięciołowski
Dogwifcoin (WIF)

Wygląda na to, że bycze nastawienie Arthura Hayesa wobec stosunkowo młodego tokena, który szturmem wbił się do czołówki tej klasy aktywów, zaczęło nabierać jeszcze większego sensu. Dogwifhat (WIF) po raz kolejny w ostatnich tygodniach odnotował dynamiczny wzrost swojej wartości i zdołał uplasować się na 3. miejscu w rankingu memecoinów o największym marketcapie.


  • Cena WIF pokazała wczoraj swoje nowe ATH na wykresie, które wyniosło 4,64 dolara. Kryptowaluta w ciągu ostatnich 7 dni wzrosła o 116%,
  • Jednakże bardziej istotną kwestią jest tutaj wzrost marketcapu tego projektu do rekordowego poziomu 4,64 miliarda dolarów, co zagwarantowało jej 3. miejsce na podium największych memecoinów na rynku,
  • Pozostaje pytanie, jak wysoko może wzbić się token z motywem psa w czapeczce z dzianiny? Arthur Hayes wskazał kierunek 10 USD. Czy to ma sens?

WIF kontynuuje swój rajd cenowy

Memecoinowe podium znów należy w całości do psów po tym, jak z trzeciego miejsca wyleciał token z motywem słynnej memicznej żaby, czyli PEPE. Na jego miejsce wskoczył WIF, czyli token wybijany na blockchainie Solany, którego społeczność w ostatnim czasie bardzo mocno się rozrosła.

Wczoraj, tj. 30 marca, dogwifhat osiągnął nowe ATH na poziomie 4,64 dolara, co oznaczało wzrost jego ceny w skali tygodnia o 116%. W momencie pisania tego artykułu WIF jest handlowany na giełdach po kursie 4,37 dolarów, czyli spadł od lokalnych szczytów o 6,2%. Z marketcapem wynoszącym 4,3 mld USD kryptowaluta znajduje się na 3. miejscu podium największych memecoinów.

dogwifhat
Wykres cenowy WIF. Źródło: TradingView

Pierwsze miejsce niezmiennie od początku należy do dogecoina (DOGE), czyli prekursora cyfrowych aktywów o prześmiewczym charakterze. Swoją drogą, przed weekendem kurs ulubieńca Elona Muska przebił poziom 20 USD, co oznaczało najwyższy wynik od grudnia 2021 roku. Tutaj mówimy o łącznym marketcapie wynoszącym 29,6 mld USD.

Na drugim miejscu znajduje się shiba inu (SHIB), która została nawet publicznie pochwalona w ostatnim czasie przez Vitalika Buterina. Twórca tego memecoina – Shytoshi Kusama – zapowiedział, że najlepsze rzeczy i kamienie milowe w rozwoju projektu mają dopiero nadejść.

Wracając do naszego szczeniaka w uroczej czapeczce, to powraca pytanie, jak wysoko jego kurs może się wzbić w czasie tej hossy? Arthur Hayes kilka tygodni temu postawił śmiałą prognozę, że na wykresie cenowym zobaczymy nawet i do 10 dolarów.

Czy to jest możliwe? Oczywiście, że tak. Przede wszystkim należy pamiętać, że WIF jest memecoinem, więc jego wycena zależy w głównej mierze od spekulacji i nieprzewidzianych zdarzeń. Wystarczy, by do sieci trafiło zdjęcie prominentnej osoby z podobną czapką, a machina wzrostów pójdzie w ruch. Ponadto warto zwrócić uwagę na jeszcze jedną ważną rzecz.

Społeczność tego memecoina zebrała ostatnio ponad 600 tys. dolarów, by na jednym z głównych telebimów reklamowy w Las Vegas pojawiła się reklama tego memecoina, co stanowi potencjalną szansę na napływ kolejnego kapitału od nowych inwestorów do tego projektu.

Na koniec ważne przypomnienie, by inwestować zawsze tylko tyle, ile jesteście w stanie stracić, oraz nie pożyczajcie nigdy od nikogo środków na tego typu ruchy. Przed każdą transakcją warto ją przemyśleć i nie działać pod wpływem emocji, gdyż kryptowaluty oparte na spekulacji mogą doprowadzić do sporych strat, tak samo jak oczywiście są w stanie dać nam nieźle zarobić.

W każdym razie, działacie na własną odpowiedzialność, a nic z wyżej zamieszczonej treści nie ma charakteru porady inwestycyjnej.

Dogwifcoin (WIF)



reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.