Cena WIF znów skacze po nowe ATH, a Arthur Hayes prognozuje rajd po 10 dolarów | Wiadomości | CrypS.

Cena WIF znów skacze po nowe ATH, a Arthur Hayes prognozuje rajd po 10 dolarów

Filip Dzięciołowski
Kurs dogwifcoin

Szczeniak od Solany, jak można by żartobliwie określić młodego memecoina wybijanego na tym blockchainie, zbiera coraz większe poparcie wśród społeczności kryptowalut. Z racji kolejnego dnia, w którym dogwifcoin (WIF) osiąga swoje nowe ATH, Arthur Hayes zastanawia się, jak wysoko token ten może znaleźć się na swoim wykresie cenowym. 


  • Dziś cena WIF podskoczyła do poziomu 3,44 dolara, co oznacza jego nowy rekord,
  • Kapitalizacja rynkowa tego projektu przegoniła innego memecoina – FLOKI – przez co piesek z kapeluszem znalazł się 4. miejscu w rankingu tego typu tokenów,
  • Arthur Hayes spodziewa się, że rajd cenowy dogwifcoina będzie kontynuowany i token ten wzrośnie do 10 dolarów.

Kurs dogwifcoin (WIF) nadal rośnie!

Rajd cenowy psa w czapce, który w bardzo krótkim czasie wczłapał do memecoinowego mainstreamu, trwa dalej. W ciągu ostatnich 24h jego kurs wzrósł o 57% licząc od wczorajszego dołka na wykresie do nowego rekordu wszechczasów, który wyniósł dziś 3,44 dolara.

Cena dogwifcoin
Wykres cenowy dogwifcoin na giełdzie Binance. Źródlo: TradingView

Ten młody memecoin (który przyszedł na kryptowalutowy świat dopiero pod koniec listopada 2023 roku) bardzo szybko zgromadził wokół siebie pokaźną grupę inwestorów oraz wierną społeczność.

Jego marketcap wynosi obecnie 3,3 miliarda dolarów, co plasuje go na czwartym miejscu wśród memecoinów o największej kapitalizacji rynkowej. Szczeniak przegonił dziś token Floki, którego wartość rynkowa wynosi aktualnie 2,74 miliarda dolarów.

Jeżeli chodzi zaś o wierną społeczność, to wczoraj informowaliśmy Was, że udało się zebrać ponad 672 tys. dolarów na wynajęcie bilbordu reklamowego w Las Vegas, by zaprezentować dogwifcoina szerszej grupie odbiorców.

Arthur Hayes uważa, że kurs WIF wzrośnie do 10 USD

W pewnym momencie dynamiczne ruchy w stronę północy na wykresie tego memecoina zwróciły uwagę byłego CEO giełdy BitMEX, czyli Arthura Hayesa. Przedsiębiorca od kilku tygodni obserwuje uważnie sytuację dot. rozwoju WIF i ma bardzo pozytywne odczucia względem jego przyszłości.

Po tym, jak kurs WIF przekroczył dziś poziom 3 dolarów Hayes pokusił się o postawienie dość odważnej prognozy, jakoby ten memecoin miał wzrosnąć nawet do poziomu 10 dolarów.

Warto wziąć pod uwagę, że już wcześniej ten ceniony trader optymistycznie wypowiadał się o tym kursie tego projektu. Na początku marca pisał o tym, że kurs dogwifcoina skoczy do poziomu 2 dolarów, a w dniu 6 marca ta prognoza stała się faktem.

Kurs dogwifcoinreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.