Pepe

#89 PEPE
$0.00000137 13.34%
All Time High (ATH)
$0.00000435
05.05.2023
Market Cap
$571.53 M 13.34%
Rank 89 / 3,712
Wolumen (24h)
$484.58 M 13.34%
0 BTC
Podaż obiegowa
4.1748133288921E+14
Max 420690000000000

Wykres Pepe - Kurs PEPE

Przelicznik PEPE

PEPE
Pepe [PEPE]
USA
USD
Polska
PLN

Pepe - FAQ

Czym jest Pepe Coin?

Kiedy został uruchomiony Pepe Coin?

Jaki jest główny cel Pepe Coin?

Gdzie mogę kupić $PEPE?

Jak działa mechanizm deflacyjny w $PEPE?

Czym jest "redystrybucja" w kontekście Pepe Coin?

Czym jest Pepe the Frog?

Kryptowaluta Pepe - Informacje

Pepe Coin ($PEPE) jest jednym z najnowszych przykładów tzw. „memecoinów”, kryptowalut opartych na popularnych memach internetowych. W świecie, gdzie psy miały swój dzień – tak jak w przypadku Dogecoin – Pepe stara się zająć swoje miejsce na scenie kryptowalut. Dlaczego jest taki wyjątkowy i co kryje się za tą kryptowalutą?

Kluczowe informacje:

  • Utworzony na bazie Ethereum.
  • Szybkie osiągnięcie miliarda dolarów kapitalizacji.
  • Oficjalne stanowisko twórców: jest dla zabawy, ale inwestorzy traktują go poważnie.
  • Wykorzystuje mechanizm deflacyjny oraz system redystrybucji.

Czym jest Pepe Coin?

$PEPE, oparty na znanej postaci Pepe the Frog, został zapoczątkowany w kwietniu 2023 roku. Co ciekawe, jego kapitalizacja przekroczyła miliard dolarów w zaledwie trzy tygodnie po premierze, czyniąc go jednym z 50 najczęściej obrotowych kryptowalut.

Odróżnia się od innych memecoinów nie tylko prędkością wzrostu, ale także specyficzną misją. Mimo iż oficjalna strona Pepe Coin informuje, że ma służyć wyłącznie rozrywce i nie ma wbudowanej wartości, tysiące inwestorów wciąż w niego inwestują, a giełdy takie jak Bybit, Gemini czy Binance już go zaakceptowały.

Jak działa Pepe Coin?

Najbardziej charakterystyczną cechą $PEPE jest jego deflacyjny charakter. Z każdą transakcją pewien procent tokenów jest „spalany”, co ma na celu stworzenie deficytu i potencjalne zwiększenie wartości pozostałych tokenów. Dodatkowo, część z każdej transakcji jest redystrybuowana do istniejących posiadaczy tokenów, zachęcając do długoterminowych inwestycji.

Przyszłość Pepe Coin

Przyszłość $PEPE jest tematem gorących dyskusji w społeczności krypto. Wielu ekspertów uważa, że memecoins, takie jak PEPE, będą nadal pojawiać się na rynku. Niektórzy spekulują, że może on podążyć śladami innych kryptowalut-memów, które zniknęły równie szybko, jak się pojawiły.

Historia Pepe the Frog

Pepe the Frog to postać z komiksu Matta Furie „Boy’s Club” z 2005 roku. W ciągu lat stał się popularnym memem, jednak w 2016 roku zaczął być wykorzystywany w kontekście politycznym, stając się symbolem pewnych ruchów. Matt Furie, niezadowolony z tego obrotu spraw, postanowił walczyć o pozytywny wizerunek swojej postaci, między innymi poprzez kampanię „Save Pepe”.

Podsumowując, Pepe Coin to zaskakujący fenomen w świecie kryptowalut. Czy stanie się on kolejnym wielkim hitem, czy zniknie tak szybko, jak się pojawił, przyszłość pokaże. Jedno jest pewne – $PEPE już teraz zapisuje się w historii krypto.

Pepe Giełdy - gdzie kupić

Pepe - Opinie i prognozy

Aktualna ocena
0
Dodaj ocenę
Dodaj swoją opinię

Newsy i Artykuły

PEPE $0.00000137 13.34%

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.