Giełda
Binance wprowadza handel bez opłat dla pary ETH/BUSD
Największa giełda kryptowalut na świecie wprowadziła handel bez opłat dla pary walutowej ETH/BUSD. Promocja Binance trwa do 26 września 2022. Z zerowych opłat maker i taker mogą korzystać wszyscy użytkownicy platformy. Przejdź do wykresu ETH/BUSD na stronie Binance Pary handlowe spot ETH/BUSD będą wyłączone
Binance kończy obsługę USDC i dwóch mniejszych stablecoinów
Binance, największa na świecie giełda kryptowalut pod względem wolumenu obrotu, ogłosiła, że rozpocznie automatyczną konwersję istniejących i nowych depozytów w stablecoinach USDC, USDP i TUSD na swój rodzimy BUSD – skutecznie usuwając trzy konkurencyjne tokeny. Uzasadniając decyzję firma stwierdziła, że ten ruch zwiększy płynność
Użytkownicy Coinbase z Gruzji mogli wypłacić swoje aktywa z 100-krotną nadwyżką
Giełda kryptowalut Coinbase popełniła błąd techniczny w notowaniach rynkowych gruzińskiego lari, 100-krotnie przekraczając jego rzeczywistą wartość – serwis wycenił go na 290 dolarów zamiast 2,90 dolara. Coinbase poinformował, że błąd był spowodowany problemem technicznym i dotyczył brakującego miejsca po przecinku. Klienci, którzy odkryli błąd
Kongresmen USA chce przejrzeć wszystkie pliki Binance US dot. bezpieczeństwa konsumentów
Kongresmen Stanów Zjednoczonych chce przejrzeć wszystkie pliki Binance US związane z bezpieczeństwem konsumentów. Zadał również parę pytań. Brian Shroder, czyli prezes i dyrektor generalny Binance US, otrzymał list z Komisji do spraw Nadzoru i Reformy Rządu Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych. To prośba o pilne
Były szef tureckiej giełdy kryptowalut Thodex zatrzymany w Albanii
Organy ścigania w Albanii zatrzymały założyciela i byłego CEO giełdy kryptowalut Thodex, Faruka Fatiha Ozera, na wniosek władz tureckich. Według oświadczenia tureckiego MSW, tożsamość zatrzymanego została potwierdzona ekspertyzą biometryczną. Biuro Interpolu tego kraju wszczęło postępowanie ekstradycyjne względem mężczyzny, za którym wydano „czerwone zawiadomienie”. W
Wierzyciele Mt. Gox dementują pogłoski o zwrocie BTC
Wbrew plotkom, syndyk Mt. Gox Nobuyaki Kobayashi nie rozpoczął dystrybucji środków w ramach procesu cywilnej rehabilitacji. Taką informację podał jeden z wierzycieli upadłej giełdy, Eric Wall. Mt. Gox nie dystrybuuje monet – ani w tym tygodniu, ani w przyszłym. Źródło: Jestem wierzycielem platformy. System
Forbes: Giełdy krypto fałszują ponad 50% wolumenu
Forbes przeanalizował wolumeny handlowe dostarczone przez 157 giełd kryptowalutowych. Według analityków, aż 51% danych została sfałszowana. Na dzień 14 czerwca 157 głównych giełd kryptowalutowych zgłosiło łączny wolumen obrotu cyfrowymi aktywami w wysokości 262 mld USD. Jednak według analityków rzeczywisty wolumen obrotu wyniósł jedynie 128
Afgańska policja zamyka 16 giełd kryptowalut
Władze afgańskie zamknęły 16 giełd kryptowalut w ciągu jednego tygodnia, aby wyegzekwować zakaz banku centralnego. Według doniesień lokalnego serwisu medialnego Ariana News, w ciągu ostatniego tygodnia organy ścigania zamknęły 16 giełd kryptowalut w Afganistanie. Podczas tych zamknięć podobno dokonano również kilku aresztowań personelu. Nastąpiło
Crypto.com obniża opłaty handlowe i premie za staking CRO
Giełda kryptowalut Crypto.com obniży opłaty handlowe nawet o 80%. Dodatkowo wprowadza pewne zmiany dotyczące tokena CRO. Platforma Crypto.Com zapowiedziała, że chce zmniejszyć opłaty handlowe nawet o 80% dla wszystkich użytkowników. Jest to znacząca korekta, ponieważ będzie ona wpływać na zyski firmy. Giełda jednak przyznaje,
Bitstamp uruchamia letnią promocję – 0% opłat handlowych
Giełda kryptowalutowa Bitstamp poinformowała o rozpoczęciu letniej promocji pod nazwą Summer of Discovery. W ramach promocji użytkownicy giełdy mogą zawierać transację z 0% opłaty handlowej. Bitstamp podkreśla, że jest pierwszą i jedyną giełdą kryptowalutową, która oferuje 0% opłaty handlowej w odniesieniu do wszystkich tokenów.
