Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 27.08.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 27.08.21]

Konrad Juszczyk
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 27.08.2021
 • W Turcji zniknęło 12 osób podejrzanych o oszustwo na 350 mln DOGE
  Władze tureckie prowadzą śledztwo w sprawie oszustwa, którego organizatorzy uciekli z 350 milionami Dogecoinów od inwestorów.
 • Quebonafide wypuszcza NFT na Rarible za 5 ETH
  Wczesna wersja kawałka „Benz Dealer” trafiła na platformę Rarible. Szkic utworu Quebonafide i FORXST jest do kupienia za 5 ETH (ok. 60 tys. złotych).
 • MetaMask może wypuścić swój token i przeprowadzić airdrop
  MetaMask w rozmowie ze społecznością ujawnił, że rozważa stworzenie własnego tokena i przeprowadzenia airdropu.
 • Miliarder Simon Nixon chce zwiększyć swoją pozycję w kryptowalutach
  Brytyjski miliarder Simon Nixon, współzałożyciel porównywarki cen MoneySuperMarket, chce zainwestować więcej w BTC i resztę kryptowalut, poinformował Bloomberg.
 • Ontario zakazuje giełdom kryptowalut współpracy z Tetherem
  Ontario Securities Commission (OSC) zakazała dwóm regulowanym giełdom kryptowalut – Wealthsimple i Coinberry – współpracy ze stablecoinem Tether (USDT). Według OSC, USDT znajduje się w kategorii „zakazane kryptoaktywa”. Przyczyny tej decyzji nie zostały ujawnione w otrzymanych przez spółki dokumentach.
 • Korea Południowa powoła specjalne biuro ds. kryptowalut
  Południowokoreańska Financial Service Commission (FSC) ogłosiła, że utworzy niezależne biuro, którego celem będzie obsługa wszystkich spraw związanych z kryptowalutami. Według The Korea Times, utworzeniem nowej agencji zajmie się Korea Financial Intelligence Unit (KFIU).
 • Na rynku NFT może dochodzić do „wash tradingu
  W ostatnim czasie miał miejsce ogromny hype na niewymienne tokeny. Najnowsze badanie ujawnia jednak, że ogromne wolumeny na rynku NFT wcale nie musiały być prawdziwe. Co więcej, mogą one nawet wykazywać oznaki „wash tradingu”.
 • SEC rozpocznie śledzenie transakcji DeFi
  Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) zawarła umowę z firmą analityczną AnChain.AI dotyczącą monitorowania i regulowania sektora finansów zdecentralizowanych (DeFi). Startup ten specjalizuje się w śledzeniu nielegalnych transakcji na giełdach kryptowalut, protokołach DeFi i tradycyjnych rynkach finansowych.
 • Kuba reguluje wykorzystanie wirtualnych aktywów w transakcjach komercyjnych
  Bank Centralny Kuby (BCC) wydał uchwałę ustanawiającą zasady regulujące wykorzystanie wirtualnych aktywów w transakcjach handlowych i udzielanie licencji dostawcom usług w tym sektorze.
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 27.08.2021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.