Wczesna wersja "Benz Dealera" Quebonafide trafia na platformę Rarible jako NFT za 5 ETH | Wiadomości | CrypS.

Wczesna wersja “Benz Dealera” Quebonafide trafia na platformę Rarible jako NFT za 5 ETH

Michał Misiura
quebonafide wystawia nft benz dealer na rarible

Wczesna wersja kawałka “Benz Dealer” trafiła na platformę Rarible. Szkic utworu Quebonafide i FORXST jest do kupienia za 5 ETH (ok. 60 tys. złotych). 

Według CGM.com część fanów Quebonafide nie kryła rozczarowania “Benz Dealerem”, który trafił do sieci 13 lipca. Zapowiadana od lat kolaboracja Jakuba Grabowskiego i estońskiego rapera Tommy’ego Casha, brzmiała inaczej niż na wstępnych wersjach.

Pierwotny szkic utworu trafił jednak do sprzedaży jako token NFT i można wylicytować go lub kupić na platformie Rarible. Draft z bitem wyprodukowanym przez FORXST oraz refrenem i jedną zwrotką Quebonafide ma długość 1 minuty i 26 sekund. W chwili pisania tego tekstu najwyższa oferta na aukcji to 2 ETH (zobacz licytację). Istnieje także możliwość dokonania natychmiastowego zakupu za 5 Etherów. 

Wagwan ludzie. Chciałbym przedstawić wam szkicową wersję utworu „Benz-Dealer” wyprodukowanego w 2017 roku przez Quebonafide i FORXST. Ten szkic ma długość 1:26 i zawiera jedną zwrotkę i refren. Po zakupie możesz z nim zrobić wszystko, co tylko możesz sobie wyobrazić. Użyj go jako dzwonka, odtwarzaj go w pętli dla swojej towarzyszki lub wykorzystaj w produkcie. Dosłownie co chcesz. – podano w opisie aukcji na Rarible.

NFT na rap scenie

Pomimo że NFT wciąż nie cieszy się w polskim rapie taką popularnością jak za oceanem, szkic “Benz Dealera” nie jest wcale pierwszym kawałkiem, wydanym w ten sposób w naszym kraju. 20 kwietnia na aukcji na platformie Foundation, wystawiony został utwór warszawskiego rapera Ten Typ Mesa. Jego “Only in Warsaw” spotkało się jednak ze zdecydowanie mniejszym zainteresowaniem od draftu Quebonafide i FORXST’a i zostało zlicytowane za 0,38 ETH (4600 złotych).

Na amerykańskiej scenie rapowej, NFT staje się w tej chwili nowym gorącym trendem i swoje utwory wydali w tej formie m.in. Eminem, Snoop Dogg i A$AP Rocky. Czy przyjmie się także w Polsce? Jesteśmy ciekawi co sądzicie na ten temat.

quebonafide wystawia nft benz dealer na rariblereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.