Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 18.10.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 18.10.21]

Konrad Juszczyk
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 18.10.2021
 • Jacobi Asset Management otrzymał pozwolenie na uruchomienie Bitcoin ETF
  Zgodnie z oficjalnym komunikatem, fundusz Jacobi Bitcoin ETF będzie notowany na giełdzie CBOE Europe, pod warunkiem zatwierdzenia notowań przez brytyjski Urząd Nadzoru Finansowego FCA.
 • Właściciel CryptoPunka #6046 odmówił sprzedaży za 2500 ETH
  Gdyby transakcja CryptoPunka została przeprowadzona, byłaby to największa w historii sprzedaż on-chain w dolarach. Kwota 2500 ETH w przybliżeniu przekłada się na 9,5 miliona dolarów.
 • Całkowita wartość zablokowana (TVL) w DeFi osiąga ATH
  Ekosystem zdecentralizowanych finansów (DeFi) odnotował ATH pod względem całkowitej zablokowanej wartości (TVL). Według danych DeFi Llama, TVL obejmująca wszystkie protokoły blockchain wynosi obecnie 223,23 miliardów dolarów. Jeszcze rok temu w tym samym czasie, wartość ta wynosiła zaledwie 21,4 miliardów USD.
 • Ripple staje się częścią Digital Pound Foundation
  Firma Ripple, jeden z wiodących globalnych dostawców rozwiązań blockchain i kryptowalutowych dla przedsiębiorstw, ogłosiła, że dołącza do Digital Pound Foundation, aby zaprojektować ścieżkę przyszłości dla CBDC w Wielkiej Brytanii.
 • Największe wieloryby wymierają, ale rośnie liczba osób posiadających do 1000 BTC
  Liczba wielorybów posiadających ponad 10 000 bitcoinów jest najniższa od 2012 roku. W tej chwili takie kwoty możemy znaleźć na zaledwie 82 adresach.
 • Steam banuje blockchainowe gry. Epic Games ma odwrotne stanowisko
  Twórca Age of Rust, gry blockchain, która wykorzystuje NFT, napisał na Twitterze, że został powiadomiony, iż Steam wyrzuci z platformy wszystkie gry blockchain, w tym Age of Rust, ponieważ NFT mają wewnętrzną wartość.
 • Indexed Finance wie kto stoi za hackiem na 16 mld USD
  Jak informowaliśmy w czwartek, projekt DeFi Indexed Finance padł ofiarą hakera. Napastnikowi udało się wyprowadzić z protokołu 16 mln USD. Zespół twierdzi, że wie już kto jest napastnikiem.
 • FinCEN powiązał 5,2 miliarda dolarów z płatnościami ransomware w BTC
  Sieć Egzekwowania Przestępstw Finansowych Departamentu Skarbu USA (FinCEN) powiązała 5,2 miliarda dolarów z okupami ransomware płaconymi w Bitcoinie (BTC).
 • Binance zatrudnia Marka McGinnessa jako głównego specjalistę ds. zgodności
  Binance – największa na świecie giełda kryptowalut – zatrudniła ostatnio Marka McGinnessa jako swojego szefa ds. kontaktów z organami regulacyjnymi. McGinness jest byłym dyrektorem ds. stosunków międzynarodowych w Dubai Financial Services Authority (DFSA).
 • Coinbase proponuje utworzenie nowej agencji, która będzie regulować branżę kryptowalut
  Wiodąca amerykańska giełda Coinbase, chce przenieść relacje z amerykańskim rządem na kolejny poziom. Firma wystosowała dość obszerną propozycję dotyczącą tego, jak uregulować branżę kryptowalut.
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 18.10.2021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.