Właściciel CryptoPunka #6046 odmówił sprzedaży za 2500 ETH | Wiadomości | CrypS.

Właściciel CryptoPunka #6046 odmówił sprzedaży za 2500 ETH

Konrad Juszczyk
Właściciel CryptoPunka #6046 odmówił sprzedaży za 2500 ETH

Właściciel niewymiennego tokena (NFT) CryptoPunk #6046 odrzucił ofertę sprzedaży za 2500 ETH (9,49 mln USD w momencie składania oferty).

Chcecie zobaczyć, jak wyglądają diamentowe dłonie?

Właściciel, który występuje pod pseudonimem Richerd na Twitterze, stworzył post, w którym wyjaśnił powód odrzucenia oferty 2500 ETH za jego CryptoPunka. Gdyby transakcja została przeprowadzona, byłaby to największa w historii sprzedaż on-chain w dolarach. Kwota 2500 ETH w przybliżeniu przekłada się na 9,5 miliona dolarów.

Czemu Richerd odrzucił propozycję?

Richerd wyjaśnił, że jego CryptoPunk nie jest na sprzedaż i twierdzi, że nie sprzedałby go, nawet gdyby ktoś zaoferował mu za to miliard dolarów. Według niego rzadkość tego NFT nie przekłada się na jego cenę i był to stricte zabieg marketingowy firmy zainteresowanej kupnem, ponieważ CryptoPunk #6046 widnieje na różnych profilach jego projektów. Firma POAPXYZ zainteresowana kupnem dodała nawet na Twitterze odpowiedź, zachęcającą Richerda do sprzedaży tokena. Właściciel CryptoPunka zdementował również plotki, że oferta pochodziła od jego firmy, gdyż według jego tłumaczeń, nie jest w żaden sposób powiązany z poap.xyz, ani nie zna właścicieli projektu.

Właściciel CryptoPunka #6046 odmówił sprzedaży za 2500 ETH
reklama
reklama