ATH (All Time High) | Słownik | CrypS.

ATH (All Time High)

ATH – skrót od angielskiego All Time High – oznacza najwyższą wartość jaką osiągnęła w historii jakaś rzecz. Termin popularny wśród inwestorów, często wykorzystywany w odniesieniu do kryptowalut. Przykładowo ATH Bitcoina to 19 665,39 USD (osiągnięte 17 grudnia 2017 roku).

Co oznacza ATH dla inwestorów?

Każda osoba inwestująca w kryptowaluty lub inne aktywa chciałby, aby to na co postawiła, osiągnęło nowe ATH. Są przypadki, gdy ciągły wzrost stale podbija tę poprzeczkę, tak jak miało to miejsce w przypadku Bitcoina, do momentu gdy pękła bańka. W slangu bitcoinowców (i innych kryptowalutowych społeczności), osiągnięcie ATH wielokrotnie wyższego niż poprzednie (co przekłada się nieraz na zysk w wysokości kilku tysięcy procent) określa się jako Moon (od angielskiego moon – księżyc).

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.