Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 15.09.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 15.09.21]

Konrad Juszczyk
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 15.09.2021
 • Koniec szału na NFT? Cena minimalna CryptoPunks spada
  Spadek ceny minimalnej (tzw. floor price) najpopularniejszego projektu NFT zsynchronizował się z ogólnym spadkiem rynku kryptowalut w ostatnich sesjach.
 • Solana i Arbitrum doświadczyły poważnych awarii
  Mainnet Solana przestał przetwarzać transakcje. Popularny ostatnio blockchain zatrzymał się ponad 7 godzin temu. Jednocześnie awarii doświadczyło również rozwiązanie warstwy 2 Ethereum – Arbitrum.
 • Sklep Apple blokuje aktualizację portfela Gnosis Safe
  Według doniesień medialnych, sklep App Store firmy Apple blokuje aktualizację aplikacji portfela kryptowalutowego Gnosis Safe. Przyczyną ma być rzekoma możliwość obsługi tokenów NFT, które nie zostały zakupione w aplikacji.
 • Coinbase zwiększa ofertę obligacji śmieciowych do 2 mld USD
  Wiodąca amerykańska giełda kryptowalutowa Coinbase odnotowała ogromny popyt na swoją ofertę obligacji śmieciowych i zwiększyła wielkość sprzedaży o jedną trzecią z 1,5 mld USD do 2 mld USD.
 • UE zamierza zainwestować 177 mld USD w blockchain i inne technologie
  Unia Europejska podobno chce wesprzeć rozwój technologiczny w regionie, planując inwestycję o wartości 177 miliardów dolarów. Według Bloomberg, urzędnicy UE planują finansowanie bezpośrednich inwestycji w obszarach takich jak blockchain, infrastruktura danych, 5G i obliczenia kwantowe.
 • Trudności techniczne podczas wdrażania płatności BTC w Salwadorze
  Wprowadzenie Bitcoina jako prawnego środka płatniczego w Salwadorze było wspaniałym momentem dla społeczności kryptowalut na całym świecie, mimo że całe wydarzenie nie przebiegło zgodnie z planem.
 • SEC może ogłosić wojnę przeciwko giełdom kryptowalut
  Przewodniczący SEC, Gary Gensler, wystąpił wczoraj przed Komisją Bankową amerykańskiego Senatu, wypowiadając się na temat regulacji rynku kryptowalut.
 • Giełda P2P Paxful zintegrowała Lightning Network
  Paxful, popularna kryptowalutowa giełda peer-to-peer z ponad siedmioma milionami użytkowników na całym świecie, ogłosiła dzisiaj integrację protokołu Lightning Network. Dzięki temu na platformie możliwe będzie dokonywanie szybkich oraz tanich transakcji BTC.
 • Hashrate sieci Ethereum (ETH) osiągnął ATH
  Wygląda na to, że Ethereum zdążyło się już odbudować po chińskich zakazach. Hashrate sieci osiągnął bowiem nową, najwyższą w historii wartość na poziomie 715k GH/s.
 • Były dyrektor BitMEX zgodził się na ekstradycję
  Gregory Dwyer, były dyrektor ds. rozwoju biznesu w BitMEX z siedzibą na Bermudach, zgodził się na ekstradycję do Stanów Zjednoczonych, aby stanąć przed sądem.
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 15.09.2021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.