Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 09.11.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 09.11.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 09.11.21]
 • Bitcoin dotyka 68 500 USD, podczas gdy wpływy instytucjonalne osiągają nowe ATH
  Kapitalizacja rynkowa BTC osiągnęła w poniedziałek 1,3 biliona dolarów, a sam Bitcoin dotknął poziomu 68 500 dolarów.
 • Przyszły burmistrz Nowego Jorku chce nauki o kryptowalutach w szkole
  Burmistrz-elekt Nowego Jorku Eric Adams ponownie udowadnia swoje poglądy zwolennika kryptowalut i twierdzi, że szkoły powinny włączyć naukę o kryptowalutach do programów nauczania.
 • Mastercard wprowadza karty kryptowalutowe w Azji
  Mastercard współpracuje z Amber Group, Bitkub i CoinJar, aby rozpocząć obsługę kart kredytowych i debetowych wspieranych przez kryptowaluty w regionie APAC.
 • Cena Ethereum rośnie, a opłaty spadają
  Opłaty za gaz Ethereum spadły w ciągu ostatnich pięciu dni. W tym samym czasie kryptowaluta osiągnęła nowy rekord wszechczasów.
 • Platforma analityczna Nansen doda wsparcie dla blockchainu Solana
  Platforma analityczna Nansen doda obsługę sieci Solana w I kwartale 2022 roku. Nowy pulpit nawigacyjny pozwoli zbadać wskaźniki skupione na projektach DeFi w ekosystemie i NFT, które są udostępniane na tym blockchainie. Narzędzie będzie również śledzić transakcje w łańcuchu.
 • Kongres uchwalił ustawę infrastrukturalną
  Kongres uchwalił ustawę o wartości 1,2 biliona dolarów. Jej celem jest jest ulepszenie amerykańskiej infrastruktury poprzez różne środki, w tym opodatkowanie krypto brokerów.
 • Brave Browser zintegruje dAppy Solana
  Popularna przeglądarka skupiająca się na prywatności – Brave, nawiązała współpracę z Solana, aby zaoferować wsparcie dla jej zdecentralizowanych aplikacji (dApps). Według zespołu, integracja pozwoli dAppom Solana działać natywnie w przeglądarce.
 • Od wdrożenia EIP-1559 spalono już ETH warte 3,8 mld USD
  Od czasu wdrożenia EIP-1559, blockchain Ethereum spalił ethery warte 3,8 mld USD (ponad 800 000 ETH). Prawdopodobnie był to jeden z powodów, który przyczynił się do trwającej hossy na drugiej co do wielkości kryptowalucie.
 • Sąd nakazał Ripple przeniesienie wewnętrznych rejestrów firmy do SEC
  Sędzina Sarah Netburn nakazała Ripple przekazanie wewnętrznych nagrań audio i wideo do amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC).
 • Huobi przenosi usługi spot-tradingu na Gibraltar
  Huobi – jedna z największych giełd kryptowalut na świecie, ogłosiła przeprowadzkę na Gibraltar. Pomimo oficjalnego zarejestrowania na Seszelach, większa część działalności spółki skupiała się w Chinach.
 • CEO Apple mówił o osobistych inwestycjach w kryptowaluty
  Dyrektor generalny Apple, Tim Cook, powiedział, że osobiście posiada kryptowaluty, wykorzystując cyfrowe aktywa do dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 09.11.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.