Giełda
Tajemnicza wspólniczka Changpeng Zhao zabiera głos w sprawie problemów Binance
Yi He to słynna, choć dosyć tajemnicza współzałożycielka i główny udziałowiec Binance. W wywiadzie dla Bloomberga wypowiedziała się na temat obecnej sytuacji firmy. Założycielka największej giełdy mówi, jak jest He ma ewidentny żal do urzędników. Trudno jej się dziwić po tym, jak SEC pozwało
Powstała giełda, którą wspierają giganci z Wall Street. Listowane kryptowaluty mocno zyskują na wartości
EDX to amerykańska giełda kryptowalut przeznaczona wyłącznie dla inwestorów instytucjonalnych. Uruchomiona dosłownie przed kilkoma dniami doprowadziła do wzrostu kursu najpopularniejszych cyfrowych aktywów. Świeżo powstała platforma już teraz posiada wsparcie takich gigantów finansowych, jak Citadel Securities, Fidelity Digital Assets i Charles Schwab. Założeniem platformy jest
Nowe fakty w sprawie FTX. Kolejne zarzuty dla Bankmana-Frieda?
FTX, chyba najsłynniejsza upadła giełda kryptowalut na świecie, odzyskała do tej pory około 7 miliardów USD płynnych aktywów. To jednak nie koniec, bowiem poszukiwania innych tego typu walorów trwają. Informację przekazał obecny p.o. dyrektora generalnego spółki John Ray w drugim raporcie okresowym FTX Debtors
Listing nowego tokena na giełdzie Egera. Jak wpłynie na rynek reklamowy?
Polska giełda kryptowalut – Egera.com – z dumą ogłasza listing tokena ADS – najnowszego i najbardziej oczekiwanego dodatku do swojej oferty handlu cyfrowymi aktywami. ADSHARES (ADS) jest jednym z bardziej znanych polskich projektów Web3, oraz jednym z najważniejszych kroków na drodze do transformacji rynku
Byłe państwo członkowskie UE nie chce u siebie Binance
Kraj, który opuścił Unię Europejską 31 stycznia 2020 r., nie jest widocznie tak przychylnie nastawiony do kryptowalut, jak zapowiadał. Choć największa na świecie giełda cyfrowych aktywów pod względem dziennych obrotów nigdy nie prowadziła działalności na jego terenie, oficjalnie anulowała ona rejestrację u lokalnego regulatora
Binance ogłasza 0% prowizji maker dla klientów z Polski
W ostatnich dniach nie mieliśmy zbytnio okazji przekazywać Wam dobrych wiadomości odnośnie giełdy Binance. Jest to oczywiście związane z jej problemami prawnymi wynikających z działań SEC, który próbuje jej zaszkodzić posądzając ją o nielegalny handel papierami wartościowymi (jak w sumie wszystkich z branży kryptowalut).
Topowa giełda kryptowalut opuszcza USA
Globalna giełda kryptowalut – Crypto.com – odwołuje się do ograniczonego popytu na swoje usługi o charakterze instytucjonalnym. Obecna sytuacja rynkowa oraz działania ze strony SEC mocno uderzają w całą branżę kryptowalut. W związku z tym Crypto.com przestanie obsługiwać klientów instytucjonalnych w Stanach Zjednoczonych. Termin
Kolejny kraj banuje usługi Binance – czy to koniec platformy?
Komisja Papierów Wartościowych i Giełd w Nigerii oświadczyła, że lokalny podmiot powiązany z giełdą kryptowalut Binance nie jest zarejestrowany ani przez nią regulowany. W związku z tym – działa nielegalnie. Powyższe stanowi hiobowe wieści dla Binance, gdyż Nigeria jest jednym z najszybciej rosnących krajów
Binance.US blokuje wpłaty w dolarach
Atak amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) na Binance zaczyna mieć swoje bardzo negatywne konsekwencje. Nie chodzi tylko o (zapewne tylko chwilowy) spadek kursu bitcoina. Okazuje się, że giełda przestaje akceptować wpłaty w dolarach. Wkrótce nie będzie też pozwalała na wypłaty w USD.
Binance US usuwa ponad 100 par kryptowalutowych
Giełda Binance US, która zmaga się z problemami prawnymi ze strony SEC oraz procedurami odnośnie handlu kryptowalut w USA, poinformowała o usunięciu zaawansowanych par handlowych dla ponad 100 kryptoaktywów. Wstrzymano również handel międzybankowy. Usunięte pary kryptowalut Binance US usunie pary handlowe USDT, BTC i
