Kurs PENDLE rośnie po słowach Arthura Hayesa. Wskazał również, kto wypchnie z podium Tethera | Wiadomości | CrypS.

Kurs PENDLE rośnie po słowach Arthura Hayesa. Wskazał również, kto wypchnie z podium Tethera

Filip Dzięciołowski
Arthur hayes

Wśród prominentnych postaci z branży kryptowalut, które pojawiły się na konferencji Token 2049 w Dubaju, był Arthur Hayes. Ten znany trader oraz przedsiębiorca podczas rozmowy z Ranem Neunerem pochwalił zdecentralizowaną giełdę Pentle za jej model działania, po czym kurs jej natywnego tokena zaliczył dwucyfrowy skok. 


  • Arthur Hayes kolejny już raz podkreślił potencjał giełdy instrumentów pochodnych Pentle, której wróży stanie się liderem tego segmentu branży kryptowalut,
  • Współzałożyciel BitMEX pochwalił również stablecoina USDe od projektu Ethena. Hayes uważa, że kiedyś zdetronizuje on samego Tethera,

Arthur Hayes chwali projekty z rynku kryptowalut

Wczoraj na prowadzonym przez Rane’a Neunera kanale Crypto Banter w serwisie YouTube pojawił się zapis jego rozmowy z Arthurem Hayesem podczas minionego wydarzenia, jakim była wielka konferencja Token 2049, która odbywała się w Dubaju.

Znany przedsiębiorca w odpowiedzi na pytanie, na które tokeny stawia w trzeci i czwartym kwartale 2024 roku, odpowiedział z pełnym zdecydowaniem, że PENDLE. Jak wyjaśnił, jest to natywna kryptowaluta zdecentralizowanej giełdy (DEX) o tej samej nazwie, która jego zdaniem ma szansę przegonić wszystkie tego typu platformy na rynku.

Biznesmen kolejny raz już pochwał ją za jej system działania, który wyróżnia się nietuzinkowym mechanizmem handlu stopami procentowymi. Więcej o jego pierwszej wypowiedzi pisaliśmy w tym miejscu.

Hayes uważa, że token giełdy mocno wzrośnie w najbliższych miesiącach ze względu na swoją użyteczność. Po jego słowach, które trafiły wczoraj do mediów, kurs altcoina wzrósł na swoim wykresie cenowym o blisko 18%.

Wykres cenowy PENDLE na giełdzie Binance. Źródło: TradingView

Tether straci koronę na rynku stablecoinów?

Hayes wymienił również projekt Ethena podkreślając silne fundamenty jego stablecoina USDe. Stwierdził, że w dalszej przyszłości token ten może się rozrosnąć do takich rozmiarów, że zdoła strącić z pierwszego miejsca samego Tethera z ich tokenem USDT.

Arthur hayesreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.