Giełda
Od początku 2023 roku odeszło 56 giełd kryptowalut
Kryzys na rynku kryptowalut, zawirowania gospodarcze i niepewność ekonomiczna to niektóre z powodów prowadzących do utraty zaufania do branży kryptowalutowej. Przekłada się to na problemy giełd, które z problemami starają się utrzymać na powierzchni. Z analizy przeprowadzonej przez jednego z użytkowników portalu Reddit wynika,
Bittrex opuszcza rynek USA przez SEC
Na początku kwietnia pisaliśmy o tym, że giełda kryptowalut Bittrex opuszcza amerykański rynek. Jednym z powodów tej decyzji jest – jak dziś wiemy – atak SEC na tę firmę. Bittrex nie będzie obsługiwał klientów z USA Najpierw przypomnijmy, że ostatniego dnia marca br. giełda
Giełda Bitrue zhackowana na 24 mln USD
Bitrue, giełda kryptowalut z siedzibą w Singapurze, potwierdziła atak hakerski, który doprowadził do utraty aktywów o wartości około 23 milionów dolarów. Napastnik zgarnął łup w postaci ETH, QNT, GALA, SHIB, HOT i MATIC. Narażony portfel zawiera mniej niż 5% naszych całkowitych środków. Reszta pozostaje
Okno spłaty wierzytelności Mt Gox otwarte, ale spłaty „zajmą trochę czasu”
Dobre wiadomości dla wierzycieli Mt Gox. Termin na dostarczenie informacji o spłacie wierzytelności upłynął, dlatego otwarte zostało okno dla spłat, które mają być zrealizowane. Zgodnie z pismem z 7 kwietnia od syndyka masy upadłościowej Mt Gox, spłaty podstawowe, pośrednie i wczesne spłaty ryczałtowe mogą
Giełda kryptowalut Gdac została zhakowana
Południowokoreańska giełda kryptowalut Gdac padła ofiarą hacku. W wyniku ataku utracono około 13 milionów dolarów. Hakerzy przenieśli 61 BTC, 350,5 ETH, 10 milionów WEMIX i 220 000 USDT z portfela giełdy na nieznany adres. Stanowi to 23% wszystkich aktywów platformy. Giełda kryptowalut powiadomiła już
Założyciel Paxful spłaci użytkowników z własnych środków
Jeśli działasz w sferze kryptowalut od jakiegoś czasu, są dwie rzeczy, które powinieneś już wiedzieć: nigdy nie powinieneś inwestować więcej pieniędzy niż możesz stracić, a także nie słuchać wytłumaczeń typu: „nie chcę iść do więzienia” od CEO dużej giełdy – na przykład Paxful. 6
Założyciele 3AC uruchomili giełdę OPNX i zapowiedzieli airdrop
Zespół giełdy kryptowalutowej OPNX, założonej przez współzałożycieli upadłego funduszu hedgingowego 3AC Su Zhu i Kyle’a Davies’a, ogłosił oficjalne uruchomienie platformy. Według The Block, firma ogłosiła również dystrybucję natywnego tokena FLEX jako „symbolu uznania” wśród członków społeczności. W oświadczeniu platformy czytamy: Wielu z was może
Paxful kończy działalność
Platforma wymiany kryptowalut peer-to-peer Paxful kończy działalność z powodu radykalnych cięć personelu i zawiłości wokół regulacji rynku. Platforma wymiany kryptowalut peer-to-peer Paxful kończy działalność. Według oświadczenia, powody podjęcia tej decyzji to zła sytuacja finansowa, której nie poprawiła znacząca redukcja etatów oraz niepewność regulacyjna. Dyrektor
PancakeSwap wprowadza trzecią wersję protokołu
Zespół zdecentralizowanej giełdy PancakeSwap zaprezentował trzecią wersję protokołu dla sieci BNB Chain i Ethereum. Według deweloperów, zmodernizowana platforma zaoferuje użytkownikom niższe opłaty handlowe niż konkurenci tacy jak SushiSwap i Uniswap. PancakeSwap v3 da również dostawcom płynności możliwość koncentracji kapitału na określonych zakresach cenowych. Przypuszczalnie
Ponad 80 firm krypto rozważa obecność w Hongkongu
Wiele wskazuje na to, że Hongkong dąży do stania się centrum wirtualnych aktywów. Jednak popyt na aktywa cyfrowe w tym miejscu pozostaje w dużym kontraście z postawą Chin kontynentalnych, gdzie Pekin skutecznie zakazał handlu i stłumił działania związane z kryptowalutami. Ponad 80 firm związanych
