Giełda kryptowalut Bitget z 25 milionami użytkowników, a kurs tokena BGB osiąga 1 USD! | Wiadomości | CrypS.

Giełda kryptowalut Bitget z 25 milionami użytkowników, a kurs tokena BGB osiąga 1 USD!

Partnerzy
Bitget rośnie w siłę

W najnowszym raporcie od giełdy Bitget wskazuje się na ważny kamień milowy, kiedy to baza jej użytkowników przekroczyła liczbę 25 milionów. Co więcej, token platformy BGB przebił poziom 1 USD.


Pomimo mniejszej liczby dni i święta Księżycowego Nowego Roku, wolumen obrotu spot na giełdzie kryptowaluty Bitget wzrósł o ponad 21%. Natomiast wolumen obrotu dla rynku futures zwiększył o 22%, jak wynika z danych od CoinGecko.

Bitget odczuwa działanie hossy na rynku kryptowalut

Ten entuzjazm rynkowy sprawił, że baza użytkowników przekroczyła 25 milionów. W międzyczasie token platformy – BGB – wzrósł o 64% i przekroczył w lutym granicę 1 USD, osiągając rekordowy poziom 1,15 USD.

Giełda kryptowalut Bitget
Wykres cenowy BGB. Źródło: TradingView

W ciągłym dążeniu do dywersyfikacji i wzbogacania opcji handlowych, Bitget dodał aż 39 nowych tokenów na swojej platformie, przyciągając znaczne zainteresowanie i aktywność handlową.

Ekspansja ta zaowocowała niezwykłymi wzrostami cen dla pięciu najlepszych graczy, z zyskami przekraczającymi 1000%. Co ciekawe, dwa tokeny – QnA3.AI ($GPT) i Pixels (PIXEL) – wykazały wyjątkowe wyniki, z których każdy wzrósł o ponad 5000%.

W lutym byliśmy również świadkami znacznego wzrostu w sektorze sztucznej inteligencji, szczególnie napędzanego przez wprowadzenie modelu Sora od firmy OpenAI, który znacznie rozwinął kreatywność tej technologii i wzbudził zainteresowanie rynku.

Entuzjazm ten przyczynił się do niezwykłego wzrostu wolumenu obrotu w strefie AI Bitget o 400%, odzwierciedlając tym żywe zainteresowanie rynku postępami opartymi na sztucznej inteligencji.

Co więcej, powołanie Alvina Kana na stanowisko dyrektora operacyjnego (COO) w Bitget Wallet jest strategicznym posunięciem mającym na celu zwiększenie globalnego wzrostu i innowacyjności Bitget. Dzięki bogatej historii ról kierowniczych w organizacjach o wysokim profilu, Kan jest idealnym człowiekiem do poprowadzenia Bitget przez kolejną fazę wzrostów.

Jesteśmy podekscytowani bezprecedensowym wzrostem Bitget, który przekroczył 25 milionów użytkowników, co jest wyraźnym świadectwem zaufania, jakim obdarza nas globalna społeczność krypto. Ten kamień milowy, w połączeniu z naszym strategicznym rozwojem i innowacjami, podkreśla nasze zaangażowanie w zapewnienie najbardziej dynamicznego i bezpiecznego środowiska handlowego dla naszych użytkowników. Świętując to osiągnięcie, nadal koncentrujemy się na wytyczaniu nowych ścieżek w przestrzeniach krypto i Web3, kierując się naszym niezachwianym zaangażowaniem w przywództwo rynkowe i doskonałość usług. Przyszłość rysuje się w niezwykle jasnych barwach, a my dopiero zaczynamy

– komentuje Gracy Chen, dyrektorka zarządzająca Bitget.

Czym jest Bitget?

Założona w 2018 r. platforma Bitget jest wiodącą na świecie giełdą kryptowalutową i firmą z branży Web3. Obsługuje ponad 20 milionów użytkowników w ponad 100 krajach i regionach. Pomaga użytkownikom w inteligentniejszym handlu dzięki pionierskiej funkcji copy tradingu i innym narzędziom handlowym.

Bitget Wallet, wcześniej znany jako BitKeep, to światowej klasy portfel na waluty obsługujący różne blockchainy, który oferuje szereg kompleksowych rozwiązań i funkcji Web3, w tym funkcjonalność portfela, swap, rynek NFT, przeglądarkę DApp i wiele innych.

Bitget inspiruje ludzi do korzystania z kryptowalut poprzez współpracę z wiarygodnymi partnerami, w tym legendarnym argentyńskim piłkarzem Lionelem Messim i oficjalnym organizatorem wydarzeń eSportowych PGL.

Bitget rośnie w siłęreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.