Giełda Bitget celebruje kolejny sukces. Do wygrania Tesla w ramach nowej kampanii | Wiadomości | CrypS.

Giełda Bitget celebruje kolejny sukces. Do wygrania Tesla w ramach nowej kampanii

Partnerzy
Wygraj Teslę od Bitget

Założona w kwietniu 2018 roku platforma Bitget ugruntowała swoją pozycję jednej z największych giełd kryptowalutowych na świecie, obsługując ponad 25 milionów użytkowników w 100 krajach. W swoim najnowszym raporcie przejrzystości platforma podkreśla imponujący wzrost wolumenu transakcji futures o 146% i wolumenu transakcji spot o 100% w pierwszym kwartale br.


W marcu Bitget odnotował najbardziej znaczący wzrost udziału w rynku derywatów na poziomie 2,4%, dzięki czemu po raz pierwszy od grudnia 2022 r. stał się trzecią co do wielkości platformą obrotu derywatami pod względem wolumenu. Według CCdata osiągnął ogólny udział w rynku na poziomie 12,8%.

Również jego natywny token – BGB –  miał niezwykły kwartał. W ciągu ostatnich trzech miesięcy BGB kontynuował swoją trajektorię wzrostową, przebijając swój dotychczasowy rekord cenowy (ATH) i przebijając poziom 1 USD w dniu 17 lutego, doświadczając wzrostu o ponad 80% w pierwszym kwartale.

Inteligentna platforma transakcyjna

Bitget oferuje szeroką gamę aktywów cyfrowych z ponad 750 kryptowalutami i 820 parami handlowymi dla rynku spot. Jego głównym celem jest ułatwienie dostępu do inwestycji krypto poprzez dostarczanie inteligentnych narzędzi handlowych.

Specjalizując się w copy tradingu, Bitget oferuje również szeroki zakres usług krypto, w tym handel krypto-do-krypto, handel spot, handel futures, handel z depozytem zabezpieczającym, copy trading, boty handlowe AI i Launchpad.

Dodatkowo, Bitget zagłębia się również w przestrzeń DeFi ze swoim pakietem ofert, w tym Bitget Wallet do bezpiecznego przechowywania kryptowalut, Bitget Swap do płynnych usług wymiany oraz Bitget NFT do emisji i obiegu niewymiennych tokenów.

Nowy konkurs, w którym można wygrać Teslę

Aby uczcić imponujący wzrost, Bitget ogłosiło start nowej kampanii dla traderów z Europy. Kampania handlowa, zaplanowana na okres od 22 kwietnia do 22 maja, skupi się na działaniach związanych z handlem kontraktami futures. Pula nagród obejmuje ekscytujące nagrody, takie jak torbę Louis Vuitton, Rolex, a nawet samochód Tesla Model S.

Więcej informacji na temat kampanii można znaleźć tutaj.

Informacje o Bitget

Założona w 2018 r. platforma Bitget jest wiodącą na świecie giełdą kryptowalutową i firmą Web3. Obsługuje ponad 25 milionów użytkowników w ponad 100 krajach i regionach.

Pomaga użytkownikom w inteligentniejszym handlu dzięki pionierskiej funkcji copy tradingu i innym rozwiązaniom handlowym. Bitget Wallet, wcześniej znany jako BitKeep, to światowej klasy portfel krypto multi-chain, który oferuje szereg kompleksowych rozwiązań i funkcji Web3, w tym funkcjonalność portfela, swap, rynek NFT, przeglądarkę DApp i wiele innych.

Bitget inspiruje ludzi do korzystania z kryptowalut poprzez współpracę z wiarygodnymi partnerami, w tym legendarnym argentyńskim piłkarzem Lionelem Messim i oficjalnym organizatorem wydarzeń eSportowych PGL.

Więcej informacji można znaleźć tutaj: Strona internetowa  | Twitter  | Telegram  | LinkedIn  | Discord | Bitget Wallet

Wygraj Teslę od Bitget



reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.