Giełda Bitget pomoże Ci stać się liderem w branży Web3. Blockchain4Youth rusza w Europie! | Wiadomości | CrypS.

Giełda Bitget pomoże Ci stać się liderem w branży Web3. Blockchain4Youth rusza w Europie!

Partnerzy
Bitget Europa

Bitget, wiodąca giełda kryptowalut na świecie oraz firma z sektora Web3, z dumą ogłasza uruchomienie Bitget COO Apprentice: Program liderów Web3 w Europie, jako kamień węgielny inicjatywy społecznej odpowiedzialności biznesu – Blockchain4Youth.


Program ten ma na celu wzmocnienie i pielęgnowanie nadchodzącej kadry pionierów kryptowalut, wyposażając ich w niezbędne umiejętności i doświadczenia, umożliwiając tym potencjalnym liderom doskonalenie się i wprowadzanie innowacji w szybko ewoluującym ekosystemie kryptowalut.

Buduj swoją karierę z Bitget

Program Bitget COO Apprentice ma zadebiutować w Europie, oferując uczestnikom wyjątkową okazję do zanurzenia się w świecie Web3. Pod mentoringiem najlepszych menedżerów od Bitget, w tym COO Vugara Usi Zade, praktykanci zdobędą praktyczne szkolenie i wskazówki.

Program ten oferuje platformę do zdobywania głębokiej wiedzy i umiejętności, umożliwiając uczestnikom wniesienie znaczącego wkładu w ewolucję świata Web3. Dodatkowo zdobędą cenne doświadczenie w pracy w pełni zdalnym, globalnym środowisku korporacyjnym.

Jako program w ramach inicjatywy Blockchain4Youth otwiera nowe perspektywy dla ambitnych młodych osób, które pasjonują się Web3 i technologią blockchain oraz chcą się uczyć i rozwijać oraz potrafią współpracować w dynamicznym środowisku.

Trzech najlepszych praktykantów wybranych do programu otrzyma ekskluzywną, w pełni sfinansowaną wycieczkę mentorską do Dubaju z dyrektorem operacyjnym Bitget, zapewniającą im niezrównany dostęp do wiedzy branżowej i możliwości nawiązywania kontaktów.

Cieszymy się, że możemy uruchomić program Bitget COO Apprentice w ramach naszego zaangażowania we wspieranie talentów i innowacji w przestrzeni Web3. Program ten oferuje młodym absolwentom możliwość uczenia się od ekspertów branżowych, zdobycia praktycznego doświadczenia i przygotowania ich do wywarcia znaczącego wpływu na branżę kryptowalut. Wierzymy, że ten program to coś więcej niż tylko doświadczenie praktykanta; jest to również platforma startowa dla aspirujących entuzjastów Web3 i wierzących, aby odcisnąć swoje piętno na cyfrowej rewolucji finansowej

– komentuje Vugar Usi Zade, COO Bitget.

Inicjatywa Blockchain4Youth od topowej giełdy kryptowalut została uruchomiona w maju 2023 r., a w ciągu kolejnych 5 lat zostanie przeznaczonych na nią ponad 10 milionów dolarów.

Badanie przeprowadzone przez Bitget wskazuje, że milenialsi i pokolenie Z odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości przyjaznej kryptowalutom. Ponadto milenialsi stanowią 46% entuzjastów tej klasy aktywów. Wraz z wprowadzeniem programu COO Apprentice, Bitget ma na celu głębokie zanurzenie uczestników w Web3, przekształcając ich w przyszłych liderów w przestrzeni blockchain.

Więcej o giełdzie Bitget

Założona w 2018 r. platforma Bitget jest wiodącą na świecie giełdą kryptowalutową i firmą Web3. Obsługuje ponad 25 milionów użytkowników w ponad 100 krajach i regionach. Pomaga użytkownikom w inteligentniejszym handlu dzięki pionierskiej funkcji copy tradingu i innym rozwiązaniom handlowym.

Bitget Wallet, wcześniej znany jako BitKeep, to światowej klasy portfel krypto multi-chain, który oferuje szereg kompleksowych rozwiązań i funkcji Web3, w tym funkcjonalność portfela, swap, rynek NFT, przeglądarkę DApp i wiele innych. Bitget inspiruje ludzi do korzystania z kryptowalut poprzez współpracę z wiarygodnymi partnerami, w tym legendarnym argentyńskim piłkarzem Lionelem Messim i oficjalnym organizatorem wydarzeń eSportowych PGL.

Bitget Europareklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.