Handlujesz na Binance Futures? Zagraj o 10 000 FDUSD | Wiadomości | CrypS.

Handlujesz na Binance Futures? Zagraj o 10 000 FDUSD

Filip Dzięciołowski
Binance Futures

Po kilku naprawdę gorących tygodniach na rynku kryptowalut, które przyniosły nam m.in. nowe ATH bitcoina, przyszedł czas na korektę kursów większości projektów. Jest to naturalna sytuacja związana z tą klasą aktywów, a ich brak stabilności cenowej nikogo nie powinien dziwić. Dla spekulantów, którzy prognozują potencjalne wzrosty lub spadki danych tokenów, idealnym rozwiązaniem na zarobek mogą okazać się kontrakty terminowe. Giełda Binance ma w związku z tym dla Was specjalną ofertę. 


  • Do 25 marca trwa zorganizowana przez Binance promocja dot. handlu kontraktami terminowymi za pośrednictwem ich platformy,
  • Są dwa warianty udziału w akcji, w ramach której można otrzymać voucher na 5 USDT lub zawalczyć o nagrodę z puli 10 000 FDUSD.

Szczegóły promocji dot. Binance Futures

Dlaczego Binance Futures to warta uwagi opcja?

Kontrakty futures (znane również jako kontrakty terminowe) to produkty finansowe działające w oparciu o instrumenty pochodne działające według następującego schematu. Ich nabywcy są zobowiązani do kupienia danego aktywa (w tym przypadku określonej kryptowaluty) po z góry ustalonej cenie, ale w określonym terminie w przyszłości.

Po drugiej stronie transakcji znajduje się oczywiście podmiot sprzedający, którego obowiązują te same zasady. Mowa więc w tym przypadku o zatwierdzonych w pierwszej kolejności warunkach przyszłej transakcji. Jeżeli jesteśmy przekonani, że dany token spadnie lub wzrośnie we wskazanym przez nas przedziale czasowym, możemy kupić lub sprzedać go z dużo większym zyskiem niż na rynku spot.

Oczywiście, granie na tzw. dźwigni wiąże się z dużym ryzykiem, bowiem nigdy nie ma stuprocentowej pewności, co do ruchów cenowych kryptowalut.

Dziś natomiast chcemy Wam zaprezentować zasady akcji promocyjnej, jaką przygotowała dla swoich użytkowników giełda kryptowalut Binance. Składa się ona z dwóch osobnych wariantów, z których może skorzystać każda osoba, która posiada aktywne konto na tej platformie i przejdzie weryfikację tożsamości.

Wariant A jest kierowany stricte do nowych użytkowników platformy Binance Futures. Wystarczy, że dokonamy swojej pierwszej transakcji na rynku terminowym, a otrzymamy w zamian dodatkowo premię uznaniową w postacie vouchera Futures o wartości 5 USDT. Warunkiem koniecznym jest tutaj dokonane transakcji o minimalnej wartości 50 USDT w czasie trwania promocji. Ta trwa od 5 marca do 25 marca br.

Drogi natomiast wariant, czyli promocja B to opcja zarówno dla nowych, jak i działających aktywnie od jakiegoś czasu użytkowników Binance Futures. Dołączając do  tego programu bierzemy udział w walce o nagrody z puli do 10 000 FDUSD w voucherach tokenowych.

Więcej informacji o szczegółach promocji znajdziecie pod tym linkiem.

Binance Futuresreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.