Coinbase
Ta branża ma być warta 10 bln USD do 2030 roku. Coinbase prezentuje „Project Diamond”
Coinbase kolejny raz udowadnia, że jednym z jej nadrzędnych celów jest wspieranie adopcji technologii blockchain i wykorzystania cyfrowych aktywów przez instytucje. Tym razem dowodzona przez Briana Armstronga firma zaprezentowała inicjatywę, dzięki której te otrzymają niezbędne narzędzia do tokenizacji rzeczywistych aktywów. Największa amerykańska giełda kryptowalut
3. największy memecoin z nowym ATH. Czy trafi na topową giełdę?
BONK urasta na inwestycyjny hit sezonu. Dziś jeden coin kosztuje 0,00001051 USD. Co stoi za tymi wzrostami? BONK hitem sezonu zima 2023 Psie memecoiny nadal są w modzie. Fani kryptowalut ogólnie chyba lubią psiaki. I tak np. we wtorek BONK, memecoin oparty na Solanie,
Coinbase listuje pierwszy token wybity w swojej sieci. Ma on pełnić ważną funkcję
Znana amerykańska giełda kryptowalut ogłosiła, że wprowadza na swoją platformę token SEAM przynależny do zdecentralizowanego protokołu udzielania i zaciągania pożyczek na Base – Seamless Protocol. Wspomniana wirtualna waluta została wydana w standardzie ERC-20 na blockchainie uruchomionym przez Coinbase – Base. SEAM trafia na Coinbase
Coinbase uderza w polityków USA w nowym video! ”Oddamy władzę ludziom”
Największa amerykańska giełda kryptowalut – Coinbase – opublikowała wczoraj na swoim kanale YouTube nowe nagranie. ”Break The Cycle” to krótki spot przedstawiający patologiczną naturę tradycyjnego systemu, która dotyka wszystkich ludzi. Odpowiedzią na to mają być kryptowaluty. Akcję poparł m.in. Billy Markus, czyli twórca Dogecoina.
SEC pozywa Krakena
SEC nie zasypia gruszek w popiele. Regulator pozwał właśnie firmę Kraken. Urzędnicy twierdzą, że ta działa jako niezarejestrowana giełda, broker, dealer i agencja rozliczeniowa. Do tego ponoć mieszała aktywa klientów z własnymi. SEC vs. Kraken Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) pozwała kolejną
To będzie największa giełda kryptowalut na świecie. Kevin O’Leary wskazuje, kto przegoni Binance
Gwiazda programu Shark Tank oraz znany inwestor – Kevin O’Leary – przekazał, że na rynku pojawi się nowa giełda kryptowalut, która wyrwie koronę Binance. Kevin O’Leary: powstanie nowa giełda kryptowalut W nowym wywiadzie dla Fox Business inwestor z rynku venture capital stwierdził, że powstaje
Coinbase wdraża KYC na swoim blockchainie. Czy to dobre rozwiązanie?
Giełda Coinbase uruchomiła w czwartek platformę do weryfikacji tożsamości użytkowników swojego blockchaina. Twierdzi, że taka funkcjonalność na poziomie protokołu łańcucha zwiększa bezpieczeństwo i przejrzystość, a przy tym zapewnia rozwiązanie typowych wyzwań związanych z Know Your Customer (KYC). Coinbase i KYC w blockchainie Wszystko powyższe
Coinbase usuwa 80 par handlowych. Jeden z tokenów jednak pominięto
W celu poprawy płynności na swojej platformie znana amerykańska giełda kryptowalut założona m.in. przez Briana Armstronga usunęła dziesiątki par handlowych. Jakich wirtualnych walut dotyczy ta decyzja? Coinbase zdecydowało się na zawieszenie łącznie 80 par handlowych. Na liście tej nie znalazł się USD Coin (USDC).
Amerykańska skarbówka dąży do inwigilowania posiadaczy kryptowalut! Ostrzega Coinbase
Dowodzona przez Briana Armstronga amerykańska giełda Coinbase obawia się, że nowe zasady dotyczące raportowania fiskusowi wszystkich dokonywanych transakcji przez kryptowalutowych brokerów stanowią podłoże do tego, by prowadzić ponadprogramowy monitoring aktywności inwestorów oraz naruszanie ich prywatności. Stany Zjednoczone są jurysdykcją, w której ciężko nie zauważyć
Szanse Coinbase na zwycięstwo z SEC właśnie mocno spadły
Batalia prawna między giełdą Coinbase a amerykańską Komisją Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) może być jedną z ważniejszych bitew, jakie branża kryptowalut toczy na wojnie, jaką wypowiedziały jej władze Stanów Zjednoczonych. Chociaż prawnicy pozwanej firmy zdążyli zadać regulatorowi w sądzie kilka cennych ciosów i
