Coinbase listuje pierwszy token wybity w swojej sieci. Ma on pełnić ważną funkcję | Wiadomości | CrypS.

Coinbase listuje pierwszy token wybity w swojej sieci. Ma on pełnić ważną funkcję

Brian Armstrong

Znana amerykańska giełda kryptowalut ogłosiła, że wprowadza na swoją platformę token SEAM przynależny do zdecentralizowanego protokołu udzielania i zaciągania pożyczek na Base – Seamless Protocol.


Wspomniana wirtualna waluta została wydana w standardzie ERC-20 na blockchainie uruchomionym przez Coinbase – Base.

SEAM trafia na Coinbase

SEAM przynależny do Seamless Protocol to pierwszy tego typu token notowanym na giełdzie zarządzanej przez Briana Armstronga. Celem wspomnianego protokołu kryptograficznego jest rozszerzenie dostępu do zdecentralizowanych finansów (DeFi) poprzez umożliwianie zaciągania pożyczek o niższym zabezpieczeniu i skupienie się na łatwości użytkowania.

Notowanie na Coinbase zapewnia społeczności skoncentrowanej wokół SEAM wysoce płynny rynek do handlu tą wirtualną walutą. Należy zaznaczyć, iż posiadacze tego tokena są uprawnieni do brania udziału w głosowaniach nad przyszłością Seamless Protocol.

SEAM ma za sobą również airdrop. Projekt ten nagradzał dostawców płynności, pożyczkobiorców, stakerów i innych aktywnych uczestników ekosystemu niezbywalnymi “OG Points”. Punkty te będzie można wykorzystać w przyszłości, aby dostosować warunki pożyczki i zwiększyć uprawnienia do kolejnych airdropów.

Szybki wzrost Seamless Protocol

Protokół, do którego przynależy SEAM, stał się jedną z najlepszych aplikacji DeFi dostępnych w sieci Base pod względem całkowitej wartości zablokowanej. W jego przypadku TVL podniósł się o prawie 150% w ciągu ostatniego miesiąca. Według danych pochodzących z platformy Deflillama osiągnął on 7,5 miliona dolarów.

Seamless Protocol jest owocem współpracy osób z wiodących projektów kryptograficznych tj. Aave, Uniswap, Coinbase, Maple Finance, CertiK i Ampleforth.

Brian Armstrongreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.