Coinbase uderza w polityków USA w nowym video! ''Oddamy władzę ludziom'' | Wiadomości | CrypS.

Coinbase uderza w polityków USA w nowym video! ”Oddamy władzę ludziom”

Brian Armstrong Coinbase

Największa amerykańska giełda kryptowalut – Coinbase – opublikowała wczoraj na swoim kanale YouTube nowe nagranie. ”Break The Cycle” to krótki spot przedstawiający patologiczną naturę tradycyjnego systemu, która dotyka wszystkich ludzi. Odpowiedzią na to mają być kryptowaluty. Akcję poparł m.in. Billy Markus, czyli twórca Dogecoina.


Świat nigdy nie był idealny i raczej nie stanie się również takim w przyszłości. Jednakże jest wiele segmentów dotyczących codziennego egzystowania, których działanie pozostawia wiele do życzenia, aczkolwiek może je ulepszyć. Na nie właśnie wskazuje dowodzona przez Briana Armstronga giełda kryptowalut Coinbase w swoim najnowszym spocie pt. “Break the Cycle”.

System nas zawiódł, więc go zmienimy

Trwające jedną minutę nagranie przedstawia w dużym ogólniku schemat działania naszego społeczeństwa. Widzimy na nim przykład tego, jak zawodny może być aktualny system edukacji, w przypadku którego dobre wyniki w nauce nie zawsze są gwarantem otrzymania pracy, która pozwala nam zarobić na godne życie.

Ludzie, by realizować swoje cele i marzenia, jak chociażby zbudowanie domu i założenie rodziny, o czym wspomina się podczas nagrania, muszą zaciągać drogie kredyty, które następnie spłacają przez większość życia.

Wspomniano również o tym, że jesteśmy także traktowani jako cyferki w danej tabelce do rozliczeń.

Ogólnie pisząc, rodzimy się w systemie i jesteśmy jego częścią. Czy tak być musi już zawsze? Przekaz głoszony w ramach “Break the Cycle’‘ głosi, że nie.

Billy Markus komentuje spot od Coinbase

Słynny programista, który 10 lat temu stworzył DogecoinaBilly Markus – odniósł się do tego filmu w opublikowanym przez siebie wpisie na platformie X. Mężczyzna stwierdził, że to nagranie jest “interesujące” i stanowi doskonały przykład na to, dlaczego ludzie coraz częściej zwracają się w stronę kryptowalut.

System ich zawodzi, dlatego właśnie szukają alternatyw

– pisze Markus.

Dodatkowo wskazał, że reklama od topowej giełdy jest swego rodzaju pstryczkiem w nos amerykańskich polityków. Billy uważa, że jest to przytyk w stronę senator Elizabeth Warren oraz innych polityków, którzy za wszelką cenę chcą przedstawić kryptowaluty jako narzędzie zbrodniarzy i coś szkodliwego.

W innym z opublikowanych tego dnia wpisów Markus przytoczył pokrótce genezę powstania kryptowalut. Jak napisał, cyfrowe aktywa (w tym przypadku bitcoin) miały być odpowiedzią na ówczesny kryzys finansowy, który wybuchł w Stanach Zjednoczonych w 2007 roku. Twórca Dogecoina twierdzi, że kryptowaluty miały stać w opozycji do korupcji, która w dużym stopniu do niego doprowadziła.

Brian Armstrong Coinbasereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.