Shiba Inu: do zgarnięcia 50 mln tokenów, partnerstwo z siecią fast foodów oraz tajemniczy projekt w drodze | Wiadomości | CrypS.

Shiba Inu: do zgarnięcia 50 mln tokenów, partnerstwo z siecią fast foodów oraz tajemniczy projekt w drodze

Shiba Inu

Społeczność Shiba Inu w ostatnich dniach dostała wiele powodów ku radości. W ekosystemie tego memecoina naprawdę dużo się dzieje. Między innymi jedna z indyjskich giełd kryptowalut ogłosiła konkurs, w ramach którego przeznaczono pulę 50 milionów tokenów SHIB na nagrody!


Na wstępie przyznamy się, że coraz częściej zastanawiamy się nad tym, do którego momentu o Shiba Inu należy pisać jako o memecoinie. Co prawda, projekt ten powstał w formie żartu, analogicznie jak Dogecoin czy Floki, jednakże w tym roku ekosystem SHIB przeszedł kluczowe zmiany, które nadały mu pewnej “powagi”.

Otóż, udało się uruchomić Shibarium, czyli sieć warstwy 2 Ethereum, która oferuje użytkownikom pewne funkcjonalności, czyli coś, czego deficyt jest charakterystyczną ceną dla memicznych kryptowalut. Ekosystem tego projektu w ostatnich miesiącach mocno się rozrósł i dołączyło do niego wielu kluczowych partnerów.

Jak widać, jego twórcy nie zamierzają osiadać na laurach i stale brną do przodu z pracą nad jego rozbudową, a o tym przeczytacie poniżej.

Giveaway na giełdzie Giottus

Indyjska platforma do handlu kryptowalutami – Giottus – zaskoczyła wczoraj (tj. 30 października) wszystkich entuzjastów Shiba Inu. Ogłoszono bowiem inicjatywę, w ramach której można zgarnąć do 5 milionów tokenów SHIB. Łączna pula nagród wynosi 50 mln sztuk tej kryptowaluty, które trafią do dziesięciu szczęśliwych uczestników.

Na poniższym tweecie znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące tego rozdania.

Giełda Giottus od dawna wspiera handel Shiba Inu. Co więcej, w maju tego roku na platformie pojawił się również i token zarządzania tego projektu – BONE ShibaSwap (BONE) – co było ukłonem w stronę społeczności SHIB.

Sejsmiczna zmiana

To nie koniec dobry wieści dla wspomnianej grupy inwestorów. W trakcie minionego weekendu na profilach związanych z Shiba Inu na X pojawiły się tajemnicze zapowiedzi nowej inicjatywy określanej jako “cyfrowa tożsamość”.

Nie wyjaśniono dokładnie, na czym mają skupiać się najnowsze ruchy z obozu deweloperów, jedynie porównano je do “sejsmicznej zmiany w świecie blockchaina”.

Jednakże, by również zaktywizować swoją społeczność, zespół twórców ogłosił rozdanie nagród w formie tokenów SHIB o wartości 5 tys. dolarów.

Co więcej, naczelny deweloper projektu – Kusama – kolejny raz w charakterystyczny dla siebie sposób enigmatycznie zapowiedział nadchodzące zmiany, które mają na celu ukazanie “piękna tego ekosystemu”.

W wiadomości, jaką wysłał na telegramowej grupie SHIB ARMY, podzielił się tym, że “przygotowuje się do przedstawienia piękna SHIB przed mistrzami”. Co to można oznaczać?

Welly Fast Food wchodzi na rynek

Warto także wspomnieć, że na dziś (tj. 31 października) swoje otwarcie na włoskim rynku zapowiedziała sieć restauracji Welly Fast Food.

Podmiot ten jest jednym z partnerów Shiba Inu, bowiem wykorzystuje płatności w tym aktywie oraz jego sieć Shibarium do różnych działań. Firma za jej pośrednictwem integruje nagrody żywnościowe oraz system programu lojalnościowego dla klientów.

W tym przypadku ​​technologia blockchain ma okazać się pomocna w przetwarzaniu zamówień oraz zarządzaniu kuchnią. Przez Shibarium mają być transferowane dane dot. żywności oraz działalności każdego z punktów.

Kurs Shiba Inu

W momencie pisania tego artykułu kurs tokena SHIB spadł o 2% w ciągu ostatnich 24 godzin do poziomu 0.00000787 dolara. Jednakże w skali ostatniego tygodnia jest on na plusie o 4,28%, a w porównaniu z zeszłym miesiącem Shiba Inu jest droższy o 6,26%.

Wykres cenowy Shiba Inu na giełdzie Coinbase. Źródło: TradingView
Shiba Inu



reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.