Shiba Inu ogłasza przełomowe partnerstwa i zapowiada nowe funkcjonalności | Wiadomości | CrypS.

Shiba Inu ogłasza przełomowe partnerstwa i zapowiada nowe funkcjonalności

bonk nowy memecoin Shiba Inu [SHIB]

Okazuje się, że niektóre projekty na rynku blockchaina mogą wystartować jako mało poważne, ale z czasem rozwijać w ciekawy sposób. Przykładem jest shiba inu.


Shiba inu nie zamierza siedzieć w budzie

Przede wszystkim oficjalne konto projektu Bad Idea AI na Twitterze przekazało, że rozpoczynają współpracę z shiba inu. Samo Bad Idea działa na granicy rynku tokenów i sztucznej inteligencji.

Twórcy shiba inu dodają że społeczność BAD “wnosi do ich nadchodzących projektów sporą wiedzę na temat sztucznej inteligencji”.

Wraz z innymi naszymi partnerami, takimi jak Unification (…) mamy teraz potężny zestaw narzędzi i plan decentralizacji, który obejmuje sztuczną inteligencję

– dodał Shiboshi Kusama, programista społeczności Shiba Inu.

To jednak nie koniec. Twórcy ekosystemu shiba inu pracują też nad usługą, która może być wykorzystana do łączenia rzeczywistych aktywów z NFT. W projekcie ważną rolę odegra Shibarium, czyli blockchain warstwy 2, który będzie stosowany w aplikacjach metaverse i NFT, które z kolei będą wykorzystywać tokeny shiba inu (SHIB), bone (BONE) i leash (LEASE). Sieć ma zostać uruchomiona jeszcze w tym roku.

Shibacals

W to wszystko wpisuje się projekt „Shibacals: Authenticated Collectibles”. Jest to “unikalny, rzeczywisty składnik ekosystemu Shiba Inu”. Chodzi o “przekształcenie cyfrowych NFT w autentyczne, wysokiej jakości, urocze przedmioty fizyczne, takie jak zabawki, pluszaki lub cokolwiek innego, czego zapragnie twoja społeczność”. 

Chodzi więc o projekt dot. tworzenia fizycznych przedmiotów (np. pluszaków shiba ibu) połączonych z NFT. W całym procesie zastosowane zostaną chipy Near Field Communication (NFC) do cyfrowego uwierzytelniania wspomnianych gadżetów. W założeniu ma to zwiększyć wartość tychże kolekcjonerskich przedmiotów. Chipy NFC umożliwiają bezprzewodową interakcję urządzeń na bardzo krótkie odległości.

W praktyce chodzi o generowanie “znacznika” dla rzeczywistego produktu, takiego jak np. koszulka, który jest powiązany z kolekcją NFT. W przypadku odsprzedaży znaczniki te można zweryfikować w łańcuchu bloków, aby kupujący mogli w ten sposób odróżnić oryginalne produkty od kopii.

Shibacals nie będą ograniczone do ekosystemu Shibarium i będą mogły być używane do weryfikacji produktów na dowolnym blockchainie.

bonk nowy memecoinreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.