Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 30.09.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 30.09.21]

Konrad Juszczyk
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 30.09.2021
 • Ripple uruchamia fundusz wspierający NFT
  Ripple, jedna z wiodących globalnych firm branży blockchain, uruchomiła niedawno fundusz o wartości 250 mln USD, który pomoże zbadać nowe przypadki zastosowania tokenów NFT na XRP Ledger (XRPL). Dodatkowo firma Ripple ogłosiła, że współpracuje z innowacyjnymi rynkami NFT i agencjami kreatywnymi.
 • Twitter pracuje nad systemem weryfikacji NFT w formie awatara
  Szef marketingu na Twitterze, opublikował film prezentujący interfejs do weryfikacji niewymiennych tokenów. Platforma społecznościowa pozwoli członkom używać ich jako awatarów.
 • Elon Musk apeluje do amerykańskich regulatorów rynku kryptowalut: „Nie róbcie nic”.
  Przedsiębiorca technologiczny Elon Musk wypowiedział się na temat regulacji kryptowalut w USA, doradzając rządowi, aby „nie robił nic” celem uniknięcia spowolnienia rozwoju branży.
 • Chiński firewall blokuje CoinGecko i CoinMarketCap
  Popularne strony internetowe śledzące ceny kryptowalut CoinGecko i CoinMarketCap są obecnie niedostępne dla użytkowników z Chin.
 • Alibaba zakazuje sprzedaży krypto koparek
  Chińska firma e-commerce Alibaba zakazała sprzedaży kryptowalutowych koparek na swojej stronie internetowej.
 • PunchDown x Unlimited Miner – 5% zniżki na koparki
  Już 22 października odbędzie się dosyć nietypowa gala… polegająca na policzkowaniu. To właśnie PunchDown, tym razem już w piątej edycji. Jednym z głównych sponsorów gali została firma Unlimited Miner, która przygotowała z tej okazji 5% kod zniżkowy na wszystkie koparki kryptowalut w swoim sklepie.
 • Revolut zamierza wprowadzić własną kryptowalutę
  Revolut, popularna firma z branży fintech, może być kolejnym gigantem, który uruchomi własny token kryptowalutowy. Według doniesień medialnych, firma ubiega się o zgodę brytyjskiego regulatora, aby uruchomić token. Jeśli inicjatywa otrzyma zielone światło, w pierwszej kolejności trafi na rynek europejski i inne lokalizacje poza USA.
 • Wieloryb przesyła ponad 200 milionów dolarów w BTC na Binance
  Jeden z największych adresów kryptograficznych, przeniósł 5000 BTC z Xapo na Binance.
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 30.09.2021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.